Több, mint 14,000 munkavállalóval és közel 3 billió eurós üzleti forgalommal a KUKA a világ egyik vezető automatizálási szakértőjeként és ipari robotgyártójaként ismert céggé nőtte ki magát. A cég közel 100 évvel ezelőtt alakult és mindig is az innovációról volt híres a gép- és berendezéstechnika terén.
Folyamatosan bővülő taksonyi telephelyi csapatunkba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Alkalmazásmérnök

Feladatok:

  • Műszaki értékelések létrehozása és a műszaki megoldások értékelése
  • A KUKA robotok (KR C1/2/4, iiwa) kezdeti üzembehelyezése és konfigurálása
  • A KUKA applikációk fejlesztése a vevői igények, biztonsági szempontok és a folyamat/termék elvárások figyelembevételével
  • Automatizálási rendszerek konfigurációja
  • Project management a projekt költségek, ütemtervek és kockázatok szempontjából
  • A bevált gyakorlatok és az ismeretek megosztása a csapaton belül
  • A robotok üzemeltetés, a robot programozás, a karbantartás és a diagnosztika területein végzett képzések végrehajtása önállóan
  • Tréningek és ügyfél workshopok megtervezése és kivitelezése
  • A Sales terület támogatása műszaki tudással és szakvéleményekkel

Elvárások:

  • Befejezett tanulmányok elektronikai vagy mechanikai területen
  • Robotika- és automatizálási technológiai ismeretek
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvhasználat (szóban és írásban egyaránt)
  • Megterhelő szituációkban is képesség a megfelelő munkavégzésre
  • KRL, C++, C# és Java programnyelvek ismerete elengedhetetlen
  • Érvényes jogosítvány

Egyéb kompetenciák:

  • Gyakorlatias hozzáállás
  • Önálló munkavégzés
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Utazási hajlandóság

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Taksony