TEDi Árukereskedelmi
Kereskedelem
●
Iparcikk jellegű vegyes kiskereskedelem
3,1
1097
Budapest,
Könyves Kálmán körút 12-14. II. em.
500-1000 munkavállaló
2021 óta
TEDi Árukereskedelmi vélemények
Vélemények rendezése és szűrése
16 vélemény a(z) TEDi Árukereskedelmi munkahelyről. Ismerd meg a munkavállalók pozitív és negatív tapasztalatait.
Nagyon alacsony a fizetés, de ha ez nem gond akkor egy nagyon kellemes, barátságos munkahely. Kevés a stressz és rugalma
Pozitívumok
Nagyon rugalmas a beosztás és kellemes a környezet.
Negatívumok
Nagyon alacsony a bér, az átlagot meg sem közelíti a megélehtési szintet pedig még surolni sem surolja
Tovább olvasom
Munkakultúra
Előnyök
Stresszes,vezető szakmai tudása hiányzik
Pozitívumok
Egyedül a jó bérezés ,meg pár normális kolléga,akik szintén jó munkaerők
Negatívumok
Tapasztalatlan,motiválatlan üzletvezető,ha nem vagy a felsőbb vezetésnek a valakije,vagy nem szimpatizál veled,mert van benne irigység,szakmai féltékenység,könnyen kirakhatnak. Támogatás hiánya.Most már értem miért ez a sok negatív értékelés .Sajnos a mai Magyarországon nem becsülik meg a jó munkaerőt Dolgozó múltban vájkálása
Tovább olvasom
Munkakultúra
Előnyök
Kedves kollégák és kellemes céges hangulat
Pozitívumok
segítőkészek és kedvesek az eladók
Negatívumok
még nem volt
Tovább olvasom
Munkakultúra
Előnyök
Felső vezetőség csak elvárásokat kér számon, segítséget nem nyújt szinte semmiben.Vezetőként egész nap árut kell pakolni
Pozitívumok
Ha jó csapatot kapsz, egy ideig élhető a helyzet. Kereskedelemhez képest magas fizetés de elvárásokhoz mèrten kevés.
Negatívumok
Folymatos áru dömping ész nélkül.
Vezetőként oldj meg mindent egyedül, segítség nélkül.
Gyorsan tudd le a vezetői feladataidat hogy azután egész nap tudj árut pakolni.
Csak negatív kriktika, pozitívat nem ismerik el.
Tipikus multi cég vevő központúság az élen.
Annak ajánlom aki imádja a stresszt, és a fizikai munka kombóját.
Tovább olvasom
Munkakultúra
Előnyök
Szerettem itt dolgozni, ajánlanám bárkinek aki vevőorientált, egész nap talpon tud maradni és nem zavarja a monotonitás.
Pozitívumok
Kedves kollégák, kedves főnökök, pozitív hangulat. Legtöbbször érthetően közölt elvárások.
Negatívumok
A betanítás nem az elvártak szerint zajlik. Nekem busszal nem volt egyszerű a bejárás. Az 1 óra szünet nem számít bele a ledolgozott időbe (erről én nem tudtam amikor jelentkeztem úgyhogy negatívan érintett).
Tovább olvasom
Munkakultúra
Előnyök
Munkahely értékelése
Értékeld és mondd el véleményedet korábbi vagy jelenlegi munkahelyedről. Értékelésed név nélkül történik, és segítséget nyújt a munkakeresőknek ahhoz, hogy ideális munkahelyet találjanak. A kitöltés pár percet vesz igénybe.
Magas bérezés és juttatások, kedves kollégák és kellemes céges hangulat, jó megközelíthetőség, problémás munkakörnyezet,
Pozitívumok
Kedves kollégák és kellemes céges hangulat, jó megközelíthetőség
Negatívumok
monoton, problémás munkakörnyezet, nem megfelelő betanítás
Tovább olvasom
Munkakultúra
Előnyök
Problémás vezetőség, problémás kollégák és céges hangulat, csekély fejlődési és előrelépési lehetőségek, stresszes
Pozitívumok
Nem nagyon van sajnos Maximum hogy közel van a lakhelyhez ????
Negatívumok
Negatív hangulat, kizsákmányolás Ezért a pénzért nagy elvárás
Tovább olvasom
Munkakultúra
Előnyök
Jól fizető munka, sok utazással, szuper szállásokkal és mindig változatos feladatokkal – nekem nagyon bevált.
Pozitívumok
Munkabol nincs hiany valoban, de kello tervezessel minden feladat megvalosithato, a vezetok segitokeszek, megfelelo visszajelzeseket adnak es nyitottak az alkalmazottak visszajelzeseire is. A fizetes atlag feletti. Azoknak ajanlom, akik szeretik a fizikai munkat es a porgest, nem riadnak vissza az utazastol sem es mindezek mellett kello ertelem is szorult belejuk a fejlodeshez. Kikuldetes eseten a szallodak nagyon szuperek, amit a ceg biztosit, illetve a napidij szinten nagyon korrekt.
Negatívumok
Minden munkahelyen vannak fejlesztesre szorulo pontok, kello ertelem mellett es kezdemenyezokezseggel szerintem barmi megbeszelheto a vezetokkel, a realitas talajan. Komolyabb problemam meg nem adodott, mindent meg tudtunk oldani.
Tovább olvasom
Munkakultúra
Előnyök
Stresszes, magas bérezés és juttatások
Pozitívumok
A fizetés jó, a beosztás is szuper, 1 órás szünet.
Negatívumok
Irreális elvárások a dolgozó felé, mindenből rengeteg dolog van, rendezni kell a boltot mielőtt kipakolod az árút, de megszólnak, ha 10 percet töltesz egy ilyen folyamattal. Nagy a hajtás, szakadj 20 felé, és ha valamit nem jól csinálsz, a hátad mögül hallod vissza.
Tovább olvasom
Munkakultúra
Előnyök
Összeségében nehéz a munka és a kollégák összetételén múlik, hogy az ember hogyan tud boldogulni.
Pozitívumok
Kedves kollégákat ismerhettem meg.
Többféle korosztállyal találkozhattam.
Negatívumok
Változott a Területi Képviselő személye, aki nem foglalkozik emberi sorsokkal csak a saját véleménye érdekli.
Fizikailag megterhelőbb, mint gondoltam volna. Ez a napi 10 órában állás a kasszázásra is igaz.
Az áru egy bizonyos részét ki kell tolni az üzlet elé mármilyen hideg idő van, este pedig be kell hozni.
Tovább olvasom
Munkakultúra
Előnyök
31 értékelés alapján
Van tapasztalatod a(z) TEDi Árukereskedelmi cégnél?
Értékeld és mondd el véleményedet pár perc alatt! Értékelésed név nélkül történik és segítséget nyújt a munkakeresőknek ahhoz, hogy ideális munkahelyet találjanak.
Értékelem