Zsámbéki állások, munkák, állásajánlatok

5 db találat
  • Műszakvezető

    2072 Zsámbék, Jóvilág utca 23.
    feldolgozó üzemi műszak munkájának irányítása, ellenőrzése, koordinálása a gyártás során a mennyiségi és minőségi elvárásoknak való megfelelés műszakok személyi állományának koordinálása a gépek rendeltetésszerű üzemeltetése, tisztántartása a higiéniai előírások betartása és az ü...
  • Csomagológép kezelő

    Feladatok: - automata csomagológép üzemeltetése a csomagoló személyzet munkájának felügyelete karbantartások, hibajavítások elvégzése, tervszerű időszakos karbantartásokban való részvétel
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    250 000 Ft
  • Szakács

    2072 Zsámbék, Nyárfás utca 2.
    - büfék elkészítése, tálalása- a la carte ételek készítése
  • Szobalány

    - szobák takarítása, bútorok tisztán tartása- szobákhoz tartozó fürdőszoba rendberakása- ágyazás, porszívózás, portörlés- textil csere, szemét kiürítés- bekészítés kérés esetén- tisztálkodáshoz szükséges eszközök és a minibár feltöltése