Állások, munkák középiskolai végzettséggel, 1-3 év tapasztalattal

4 db találat
Szűrés
  • Ügyfelek berendezéseinek szervizelése és karbantartása Ügyfelek berendezéseinek mechanikai és elektromos hibáinak diagnosztizálása Műszerek tesztelése Berendezések működésének maximalizálása Ügyfelekkel történő kapcsolattartás Ügyfelek betanítása a berendezések általános használa...
    máj. 26.
  • Key account manager

    8900 Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós utca 34.
    Leendő feladataid: A területhez tartozó meglévő, és új ügyfelek rendszeres látogatása Új értékesítési lehetőségek feltérképezése; Meglévő partnerekkel történő tárgyalások lebonyolítása, lojalitás erősítése; Ajánlatok készítése az ügyfelek számára Megrendelések generálása, szerződ...
    máj. 26.
  • Kiszállító

    8900 Zalaegerszeg, Balatoni út 3/B.
    Hogyan telnek majd a mindennapjaid? Kiszállítasz - ügyfeleink megrendelése alapján az összeállított alkatrészeket az ügyfél által megjelölt telephelyre kiszállítod, kialakult körökön és ad hoc irányokba is Kapcsolatot építesz - beszélgetsz ügyfeleinkkel, megoldod a felmerülő alka...
    máj. 25.
  • Műszaki bolti eladó Karriertipp!

    8900 Zalaegerszeg
    Vásárlók szakszerű és udvarias kiszolgálása Árukészlet koordinálása, vevői és szállítói rendelések kezelése Általános adminisztratív teendők elvégzése ügyviteli rendszerben
    máj. 24.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim