Pályakezdő állások, munkák Zala megyében

24 db találat
Szűrés
  • Szakorvos/Dializáló

    Hatvan, Budapest, Nagykanizsa, Sátoraljaújhely
    A dialízis ellátást igénylő betegek orvosi ellátása A dializáló ápolók munkájának orvosszakmai irányítása, ellenőrzése Szoros szakmai együttműködés a dialízis központ orvosszakmai, szakápolói és gazdasági vezetőjével
    ma 11:40
  • Ápoló/Dializáló ápoló

    Vác, Miskolc, Debrecen, Kecskemét, Pécs, Budapest, Nagykanizsa, Salgótarján, Sopron
    Dialízis kezelésre szoruló betegek útmutatók szerinti ellátása Kezelésekhez kapcsolódó dokumentációs teendők elvégzése
    ma 11:24
  • Igényfelmérés - szaktanácsadás Konyhabútor tervezés professzionális tervezőszoftverekkel (Piper 3D, Winner) Értékesítés Gyártás és helyiség-előkészítési támogatása Kapcsolattartás a megrendelőkkel, a beszállítókkal és a kivitelező munkatársakkal
    ma 12:20
  • Értékesítő

    Rugalmas - Baranya megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Somogy megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
    Új partnerek felkutatása, meglévő partnerekkel való kapcsolattartás. Új termék bevezetése a piacra, illetve már meglévő termékeink értékesítése.
    tegnap 15:05
  • Ingatlantanácsadó / Ingatlanértékesítő

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    Rugalmas - Zala megye
    tegnap 12:20
  • Vevőkiszolgálás Néhány fős csapat irányítása Eredményorientált hozzáállás Csapatod hatékony motiválása Áruátvétel, pakolás Dekorálás, árureprezentáció Kasszázás
    ápr. 26.
  • Területi képviselő - Közreműködő

    Rugalmas - Baranya megye, Somogy megye, Tolna megye, Zala megye
    Ügyfél kapcsolattartás meglévő ügyfélkörben, ügyfél látogatások megszervezése, lebonyolítása (helyszíni konzultációk) Telefonos és elektronikus kapcsolattartás, kommunikáció (ügyfelekkel, munkatársakkal) A nyújtott szolgáltatások, illetve az azokat kiszolgáló elektronikus rendsze...
    ápr. 25.
  • Új és használt ingatlanok felkutatása és értékesítése Kapcsolattartás az ügyfelekkel Tanácsadás Adásvételi szerződések előkészítése Adminisztráció
    ápr. 25.
  • Help desk feladatok ellátása, mint hibajelentések kezelése, hibák rögzítése ticketing rendszerben Emellett frissítened kell vállalati applikációnk tartalmát, hogy mindig naprakészek legyenek. Gyakorlati tapasztalatot szerezhetsz külső és belső adatbázisok kezelésében, miközben jo...
    ápr. 25.
  • Ügyfélszerzés,szerződések elkészítése,új és meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás.
    ápr. 25.
  • Fő feladatok:shop termék és üzemanyag eladás, pénztár kezelés, árufeltöltés, tiszta és kellemes környezet megteremtése, ügyfélbarát kiszolgálás.
    ápr. 24.
  • Vevőkiszolgálás Áruátvétel, pakolás Dekorálás és áruprezentáció Kasszázás Az üzlet rendben és tisztán tartása Árukészlet biztosítása az üzlet koncepciójának megfelelően és a márkazónák átlátható, egyértelmű elrendezése
    ápr. 23.
  • - A vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása - Pénztárosi feladatok ellátása - A munkaterület rendben és tisztán tartása - Termékek előkészítése, kihelyezése, kezelése a vállalat belső szabályzata alapján
    ápr. 18.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim