Állások, munkák általános iskolai végzettséggel, 1-3 év tapasztalattal

4 db találat
Szűrés
  • Szervizes munkatárs

    2234 Maglód, Dóra Tivadar utca
    gépek és berendezések telepítése, üzembe helyezése országosan a meglévő csomagautomaták karbantartása és javítása (az ütemezett karbantartási terveknek megfelelően) megelőző karbantartási munkák ellenőrzése, fejlesztése
    ápr. 26.
  • Víz-, Gáz-, Fűtésszerelő Karriertipp!

    Rugalmas - Budapest, Pest megye
    Budapesti víz-,gáz-, fűtés-, hűtés-, szellőzéssel foglalkozó kivitelező cégünkhöz keresünk tapasztalattal, vagy kellő ambícióval rendelkező személyeket. Cégünk a Heating Company Kft magas minőséget képvisel a kivitelezések során és egy kellemes, családias csapat a miénk. Jól...
    ma 12:55
  • Épületgépészeti feladatok szakszerű, minőségi ellátása
    ápr. 29.
  • Csőhálózat szerelő

    64291 Darmstadt, Németország
    Csőszerelési feladatmegoldás az építkezésen mint szerelő, vagy segítő esetleg hegesztő. Rögzítéstechnikai szerkezetek építése, csőszerelés préstechnikai kötésekkel,hegesztéssel. Hegesztői képesség nem elvárás.
    ápr. 27.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim