Állások, munkák szakiskola / szakmunkás képzői végzettséggel, 1-3 év tapasztalattal

5 db találat
Szűrés
  • Villanyszerelő Karriertipp!

    Országosan bárhonnan pályázható, Egyéb külföld
    Gépiparban jártas villanyszerelő kollégát keresünk, gépek/gyártósorok szétszerelésére és költöztetésére főként külföldi telephelyre (Németország, Olaszország, Franciaország, Svédország)
    máj. 13.
  • Villanyszerelő

    4431 Nyíregyháza, Kemecsei út 59.
    Lakások villanyszerelési munkái Új elektromos hálózatok kiépítése Régi elektromos hálózatok felújítása Hibajavítások Karbantartási munkák Egyéb villanyszerelési feladatok
    máj. 11.
  • A MAGEBA Hungary Kft. dilatációs szerkezetek és hídsaruk gyártásával foglalkozó cégünk villanyszerelő elektromos karbantartó munkatársat keres nyírteleki telephelyünkre, teljes munkaidőbe   A gyártásban működő CNC és hagyományos forgácsoló gépek és berendezések teljes körű javítá...
    máj. 09.

    Érdi telephellyel rendelkező 25 éve működő cég főleg budapesti és pest megyei munkaterületre hosszú távra keres szakképzett, tapasztalt, önállóan dolgozni tudó kollégát villanyszerelő klímatechnika szerelő munkakörben. Jó fizetési lehetőség, szükség szerint kulturált szállást biz...
    máj. 09.
  • Érdekel mennyit kereshetnél?
    Ismerd meg mások bérigényét!
    Mennyit kereshetnék?
  • Feladatok: NYÍRVV Nonprofit Kft. kezelésében lévő Önkormányzati bérlakások, intézmények, egyéb épületek, vásárterek, telephelyek területén felmerülő villanyszerelő munkát igénylő feladatok ellátása Épület villanyszerelés (jogosultság esetén mérőhelyi munkák) Hálózati szerelés (fö...
    ápr. 30.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim