Vevőszolgálat állások, munkák 3-5 év tapasztalattal

3 db találat
Szűrés
  • Maintain contact with international partners Communicate with foreign patients via email and phone Actively participate in the clinic's marketing activities Prepare and translate documents into German Perform administrative tasks related to patient care
    máj. 15.
  • Főbb feladatok, munkák: Kapcsolattartás a kiskereskedelmi partnerekkel írásban és telefonon Vevői rendelések feldolgozás, rögzítése az SAP rendszerben Folyamatos kapcsolattartás a logisztikai és értékesítési területekkel (német/angol és magyar nyelven) Szállítmányozás megszervezé...
    máj. 15.
  • Te fogadnád a naponta több ezer beérkező magyar és külföldi vendéget A vendégek meglévő online jegyeinek QR kódját olvasnád le táblagép segítségével Segítenél a vendégek esetleges kérdéseinek megválaszolásában, útbaigazításában Munkaidő és várható beosztás: május 1 - augusztus 31...
    máj. 02.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim