Állások, munkák szakiskola / szakmunkás képzői végzettséggel, 3-5 év tapasztalattal

5 db találat
Szűrés
  • Területi képviselő

    Rugalmas - Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
    Főbb feladatok: - Meglévő partnerekkel a kapcsolattartás, túraterv szerinti látogatás, rendelés felvétel. - Új partnerkapcsolatok kiépítése. - Marketing, piackutatás és merchandising. - Forgalmi tervek megvalósítása. - Folyamatos piac és konkurencia figyelés. - Önálló munkavégzés...
    tegnap 08:15
  • Asztalos Karriertipp!

    8227 Felsőörs
    Egyedi bútorok és épület asztalos termékek gyártási, beszerelési munkakörbe keresünk tapasztalt, jól képzett szakembereket.
    tegnap 16:20
  • A mixüzem folyamatainak teljeskörű elsajátítása és irányítása Mixüzemi csapat irányítása Bekeverések felügyelete és végrehajtása a csapattal, ami a következő fő elemekből áll: alapanyag bekérés és ellenőrzés, sorrend összeállítás, recept kiadás, könyvelések, bekeverések végrehajt...
    máj. 10.
  • Ingatlanok karbantartása, felújítások koordinálása Ingatlanok napi szintű működésével kapcsolatos feladatok ellátása Ingatlanok kertészeti munkáinak koordinálása, ellenőrzése Földterületek üzemeltetési feladatainak ellátása Bérelt ingatlanokkal kapcsolatos üzemeltetési feladatok...
    máj. 02.
  • Élelmiszerbolti eladó

    8200 Veszprém, Damjanich János utca
    -Vevők kiszolgálása -pénztárgép kezelés -árúátvétel -bejövő termékek árazása -polcok töltése
    ápr. 26.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim