Vas megyei állások, munkák 3-5 év tapasztalattal

5 db találat
Szűrés
  • Üzletvezető

    9700 Szombathely, Zanati út 27.
    A szaküzletünk vezetése, feladatok koordinálása Az értékesítési tervek realizálása, felügyelete Aktív részvétel az értékesítésben, valamint a vásárlók professzionális kiszolgálása Beosztott értékesítő vezetése, motiválása Az üzlet arculatának gondozása valamint a szaküzlethálózat...
    tegnap 16:46
  • Területi képviselő

    Rugalmas - Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
    Főbb feladatok: - Meglévő partnerekkel a kapcsolattartás, túraterv szerinti látogatás, rendelés felvétel. - Új partnerkapcsolatok kiépítése. - Marketing, piackutatás és merchandising. - Forgalmi tervek megvalósítása. - Folyamatos piac és konkurencia figyelés. - Önálló munkavégzés...
    tegnap 08:15
  • Maintain current sales and after-sales services for Turquagro Kft in Hungary and surrounding Hungaria Influenced areas. Develop new customer relationships and expand market presence. Ensure high levels of customer satisfaction through effective communication and service delivery...
    máj. 11.
  • Érdekel mennyit kereshetnél?
    Ismerd meg mások bérigényét!
    Mennyit kereshetnék?
  • Cnc forgácsoló Karriertipp!

    9700 Szombathely, Körtés utca 7.
    Alkatrészrajzok alapján munkadarabok elkészítése Egyedi és kisszériás alkatrészek gyártása CNC vezérlésű gépeken
    máj. 08.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim