Állások, munkák főiskolai végzettséggel, 5-10 év tapasztalattal

8 db találat
Szűrés
  • Irányítani a rábízott gépészeti kivitelezéseket A munkáltató érdekeinek képviselete a megrendelő felé Kiviteli tervekből, helyszíni adottságokból anyag- és munkaigény felmérése Tervekből való kivitelezés 4-10 fős csoportok, alvállalkozók irányítása
    máj. 13.
  • JELENTKEZZ LÉTESÍTMÉNYÜZEMELTETÉSI VEZETŐNEK, LEGYÉL TE IS KESKENYES! A Keskeny Nyomda Magyarország legnagyobb családi tulajdonban lévő nyomdája, illetve csomagolás gyártója.  Minőség, innováció jellemzi a termékeinket, és van, amiben egész Európában egyedülállóak vagyunk. Keress...
    máj. 13.
  • Maklári multinacionális partnercégünk telephelyén a napi létesítményüzemeltetési / karbantartási feladatok műszaki támogatása/koordinálása Karbantartási utasítások, tartalék alkatrész listák készítése, aktualizálása gépkönyvek alapján Kapcsolattartás a megbízó képviselőjével A mű...
    máj. 12.
  • Feladatok: Sport- és multicsarnok jegyértékesítés teljes folyamatának koordinálása Online jegyértékesítési rendszer támogatás Jegyértékesítés reklamációk kezelése Havi, eseti elszámolások elkészítése Létesítmények műszaki karbantartási feladatainak  megrendelése, dokumentálása Üz...
    máj. 11.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim