Üzemeltető állások, munkák főiskolai végzettséggel

4 db találat
Szűrés
  • Több éves tapasztalat kivitelező vagy műszaki előkészítő pozícióban Építő -vagy építészmérnök végzettség Utazási hajlandóság (hetente 1-2 nap Pest megyei projekteket szükséges látogatni) Kommunikációképes angol nyelvtudás előnyt jelent
    ápr. 24.
  • Feladatok: Üzemeltetési csoport irányítása (3-5 fő), napi tevékenységek optimális szervezése A gépjárműflotta és a telephely általános műszaki megfelelőségének biztosítása, ezzel kapcsolatos szervezési és adminisztratív tevékenység elvégzése Gépkocsik állapotának folyamatos felüg...
    tegnap 00:55
  • épületeink eszközeinek, berendezéseinek nyilvántartása, beosztása; biztonsági dokumentációk, információk létrehozása, kezelése, ellenőrzése; ügyelet biztosítása; különleges helyzetek kezelése, irányítása; ellenőrző látogatások szervezése, biztonsági bejárásokon való részvétel; tű...
    ápr. 22.
  • A Segítő Kéz Kispesti  Gondozó Szolgálat keresi  empatikus, elhivatott és kitartó új kollégáját üzemeltetési csoportvezetői munkakörbe. Ellátandó feladatok:  Az Intézmény pénzügyi-gazdasági, ezen belül költségvetés-tervezési, beszámolási, könyvvezetési feladatainak ellátása. Üzem...
    ápr. 18.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim