Területi képviselő állás, munka

38 db találat
  • Területi képviselő

    Rugalmas munkavégzési hely
    A területen lévő partnerek látogatása. Értékesítési terv felelős teljesítése. Rendelések felvétele. Tájékoztatás nyújtása új termékekről, akciókról. Merchandising feladatok ellátása. Kapcsolódó adminisztráció, jelentések készítése.
  • Gépjármű értékesítő

    1173 Budapest, Pesti út 2.
    Gépjármű értékesítés és az értékesítéssel kapcsolatos munkafolyamatok elvégzése
  • Senior kereskedő

    Budapest, XIII. kerület
    Eszközalapú kereskedelmi pozíciók kereskedése az intraday, spot és határidős energiatőzsdéken, OTC piacokon illetve tendereken történő részvétel által. A villamos energia és emissziós kvóta kereskedelmi ügyletek előkészítése a rendelkezésre álló elemzői információ.
  • Junior kereskedő

  • Szállodai Értékesítő / Sales Manager

    Budapest
    Szakirányú felsőfokú végzettség, szállodai értékesítői tapasztalat Folyékony angol nyelvtudás plusz egy idegen nyelv ismerete Proaktív értékesítés, új üzleti lehetőségek, Partnerek felkutatása Versenytársfigyelés, konkurenciaelemzés, az aktuális pi.
  • Szoftver értékesítő

    Budapest
    A cég által forgalmazott (Ansys, Moldex3D) szoftverek értékesítése Új ügyfelek, üzleti lehetőségek felkutatása Ügyféligények felmérése Partneradatbázis karbantartása (Mini-CRM) Szoftver termékkör ajánlása Meglévő ügyfelek látogatása.
  • Régió vezető

    Országosan bárhonnan végezhető
    az Új Esély Központ adott régiójának (2-3 megye) kiépítése, majd ezek fenntartása és folyamatos fejlesztése
  • Device Sales Manager, Open Market

    1138 BUDAPEST, NÉPFÜRDŐ utca 22.. A. ÉP. 12. EM.
    Implementing device sales on open market under the supervision of Sales Director Maintaining and developing strong relationship with a group of open market key accounts Managing the achievement of strategic targets on the selected partner set Suppo.
  • Üzletkötő / ügyfélkapcsolati menedzser

    Bel és külföldi piac felülvizsgálata, újratervezése. Kapcsolattartás meglévő kiskereskedelmi partnereinkkel További értékesítési pontok/élelmiszerüzletek felkutatása, az ehhez szükséges tevékenységek elvégzése bel és külpiacon egyaránt.
  • Ügyfélkapcsolati menedzser

    7300 KOMLÓ, NAGYRÉT utca 2.
    Az aktuális üzleti tervben a piackutatással, ill. piacbővítéssel kapcsolatban megfogalmazott feladatok maradéktalan ellátása Üzletfejlesztés, vevőkör bővítése nemzetközi környezetben Kereskedelmi tárgyalások lebonyolítása, szerződések megkötése Kap.
  • Értékesítési szaktanácsadó

    Meglévő ügyfélkör megismerése, új ügyfelek felkutatása, megszerzése, a piaci részesedés növelése Mezőgazdasági eszközök tervszerű értékesítése közvetlenül vevők számára, valamint szerződött viszonteladó partnerek segítségével Kapcsolattartás ügyfelekkel, viszon.

    Osztákokhoz és vagy Szlovákokhoz területi képviselőt keresünk, új kapcsolatok kialakítására.Építőiparban használatos feldolgozott betonacél termékek értékesítésére, új ügyfelek telefonon(építkezések) felkutatása, szerződéskötése.Az alábbi telefonszámon tudnak érd.
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    350 000 Forint
  • Sales manager/ Üzletkötő

    Munkakör célja:Az árbevételi és fedezeti célok elérése érdekében a kijelölt területen, mely Magyarországot és a Balkáni országokat öleli fel, a lakossági kályhás, kandallós termékeknek az értékesítése.

    Békés megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
    Meglévő és új ügyfelekkel való személyes kapcsolattartás. A cég folyamatosan bővülő termékeinek értékesítése, az RAGT termékek piaci részarányának növelése A viszonteladó partneri kör ápolása és bővítése. Az új termékek piaci bevezetése, termelőkkel való megismertetése, szaktanác...
  • Szenior projektfinanszírozó ügyfélmenedzser

    1051 Budapest, Nádor utca 31.
    Üzleti kapcsolat létesítése új ügyfelekkel, folyamatos kapcsolattartás a már meglévő ügyfelekkel Aktív közreműködés banki termékek értékesítésében, illetve hitelprogramok, hiteltermékek fejlesztésében Projektfinanszírozási és strukturált hitelügyletek telj.
  • Sales Representative

    1061 Budapest, Andrássy út 10.
    Serving our clients Actively participating in sales procedures, promoting and following the company culture and brand vision Providing our customers outstanding service by exceeding their individual needs and expectations Demonstrating excellent kn.
  • Budapesti területi vezető

    Dunakeszi
    a budapesti területi értékesítők munkájának koordinálása, támogatása, ellenőrzése; a budapesti területi értékesítő csapatban a cég stratégiája és éves céljai alapján a havi, negyedéves és éves értékesítési célok meghatározása; kiemelt partnerek látogatása.