Takarítás, tisztítás állások XIII. kerületben 3-5 év tapasztalattal

7 db találat
Szűrés
  • Önálló-és gyártósori gépek üzemeltetése Termékváltáshoz szükséges gép átállítások elvégzése Gyártástechnológiai folyamatok működtetése Anyagmozgatás
    ma 15:15
  • Mosodavezető

    Budapest, XIII. kerület
    A munkakör célja: Szállodai és éttermi textíliák, munkaruhák szakszerű, igényes tisztításának folyamatos biztosítása A mosoda munkafolyamatainak összehangolása Feladatok: Gépesített mosoda szakszerű működésének folyamatos biztosítása A mosodai dolgozók napi munkájának irányítása,...
    máj. 24.
  •             a szobaasszonyok tevékenységének irányítása.             a szálloda foglaltságának függvényében (lakók, érkezők, távozók) takarítási ütemterv készítése,  a                               szobaasszonyok ennek megfelelő irányítása             a szükséges textíliák, napi...
    máj. 23.
  • Szobalány Karriertipp!

    1133 Budapest
    Gyakorlott szobalányokat keresünk szállodákba azonnali kezdessél alkalmi munkára, előre megbeszélt beosztással.
    máj. 21.
  • Budapesten, 13. kerületi irodaházba keresünk megbízható munkavállalókat délelőtti ( hétfőtől péntekig 05:00-12:30-ig) és délutáni (hétfőtől péntekig 16:00-20:00-ig) takarítási munkára. Gépi takarításban gyakorlott, férfi munkavállalók jelentkezését is várjuk.                     ...
    máj. 18.
  • Takarító

    1134 Budapest, Váci út 47.
    Az irodaépület takarítása, folyosók, lépcsők, irodák tisztán tartása Étkező és konyhák tisztán tartása Mosdók takarítása Éjszakai takarító csapat segítése
    máj. 16.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim