Szigetszentmiklósi állások, munkák, állásajánlatok

5 db találat
  • Gépkezelő

    2310 Szigetszentmiklós, Csepeli út 15.
    Elektromos motorokba és generátorokba kerülő kapocslécek és csúszógyűrűk gyártása, megmunkálása lesz a feladatod alapanyagok présgépbe töltése kész darabok ellenőrzése szemrevételezéssel
  • Project manager (IT)

    Szigetszentmiklós
    Kapcsolattartás informatikai fejlesztő cégekkel, ticketing rendszer használata Kulcs / Végfelhasználók first-line támogatása Kulcs / Végfelhasználók esetleges oktatása (új kollega esetén) Tömeges adatmigráció tervezése, végrehajtása Felhasználók, jogosultságok menedzsmentje...
  • Targoncavezető

    2310 Szigetszentmiklós, Leshegy út 30.
    beérkezett áruk bevételezése estén a targonca gépkezelői jogosítványában bejegyzett típusú emelőgéppel a kamionra fel- és lepakolásáruk polcra pakolása, szedése PDA rendszer alapjáncsomagok összekészítése szállításraemelőgép-napló naprakész...
  • Takarító Karriertipp!

    2310 Szigetszentmiklós, Leshegy út 31.
    A Cola Trans Kft.Takarító munkatársat keres, 3 műszakos munkarendbe.A munkavégzés helye: Szigetszentmiklós, Ipari parkFeladatok:Takarítói feladatokElvárások: szakmai...
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    180 000 Forint
  • Raktáros, targoncavezető

    Feladatok:szállítmányok összekészítéseautórakodás (vezető üléses és vezető állásos géppel)árukiadásokmányok kezelése