Állások, munkák angol nyelvtudással, 1-3 év tapasztalattal

4 db találat
Szűrés
  • Főbb feladatok, munkák: Kapcsolattartás a kiskereskedelmi partnerekkel írásban és telefonon Vevői rendelések feldolgozás, rögzítése az SAP rendszerben Folyamatos kapcsolattartás a logisztikai és értékesítési területekkel (német/angol és magyar nyelven) Szállítmányozás megszervezé...
    tegnap 09:00
  • Beszerzési asszisztens

    1117 Budapest, Hunyadi János út 16.
    Szereted önállóan, az elérhető eredményeket szem előtt tartva végezni a munkádat? Tanulási hajlandóságoddal meg tudod alapozni, hogy a kihívásokat a legnagyobb felelősséggel kezeld? Úgy érzed, hogy a beszerzési feladatok ellátását képes vagy egy gyors tempójú, adminisztratív csop...
    máj. 11.
  • Közbeszerzési eljárások, események naprakész figyelése, érintettek tájékoztatása Közbeszerzési pályázatok és ajánlatok előkészítése Közbeszerzési eljárásokhoz, pályázatokhoz tartozó adminisztratív feladatok ellátása Releváns jogszabályi változás, kiadott tájékoztatók, ajánlások v...
    máj. 08.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim