Szállítás, beszerzés, logisztika állások, munkák >10 év tapasztalattal

147 db találat
Szűrés
  • Főbb feladatok, munkák: Kapcsolattartás a kiskereskedelmi partnerekkel írásban és telefonon Vevői rendelések feldolgozás, rögzítése az SAP rendszerben Folyamatos kapcsolattartás a logisztikai és értékesítési területekkel (német/angol és magyar nyelven) Szállítmányozás megszervezé...
    máj. 12.
  • Érdekel mennyit kereshetnél?
    Ismerd meg mások bérigényét!
    Mennyit kereshetnék?
  • előkészíted és önállóan lebonyolítod a közbeszerzési eljárásokat elkészíted a szükséges kimutatásokat és adatszolgáltatásokat tartod a kapcsolatot a belső ügyfelekkel
    tegnap 15:28
  • Göngyöleg ügyintéző

    9700 Szombathely, Körmendi út 98.
    Göngyölegmenedzsment folyamat teljeskörű koordinálása, fejlesztése, optimalizása Csomagoló anyagok kezelése SAP vállalatirányítási rendszerben Üres göngyöleges szállítások tervezése és szervezése Vevőspecifikus csomagolási igények feldolgozása  Göngyölegekkel kapcsolatos szállító...
    tegnap 16:21
  • Targonca magabiztos kezelése Alapanyag ellátás a gyártási területeken Termékek fizikai mozgatása, betárolása Áruösszekészítés, anyagmozgatás, rakodási folyamat végrehajtása Vonalkód leolvasó rendszer használata A munkaterület tisztán tartása
    tegnap 14:30
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim