Szakmunka állások, munkák Pest megyében

11 db találat
  • WMS Operátor / Raktár irányítási rendszer operátor

    2360 Gyál, Gorcsev Iván utca
    - Raktári folyamatok felügyelete és irányítása SAP rendszerben - Folyamatos kommunikáció a raktári és irodai dolgozókkal - Beérkező e-mailek feldolgozása - Észrevételek, problémák jelzése a magyarországi IT csapatnak - Pontos, kitartó, dinamikus munkavégzés.
  • Raktári kisegítő, árufeltöltő

    2220 Vecsés, Fő út 246.
    beérkező áruk átvétele, raktárom belül elrendezése árucikkek polcra kihelyezése árazás, címkézés kihelyezett áruk rendben tartása, pótlása üzlet rendezettségének biztosítása
  • Tehergépjármű vezető

    Rugalmas munkavégzési hely
    A SADE Magyarország Kft hivatásos tehergépjármű vezetőt/gépkezelőt keres rugalmas munkavégzési hellyel az alábbi feltételekkel.
  • Nappali teherportás Karriertipp!

    2330 Dunaharaszti, Némedi út 65.
    A telephelyet elhagyó áru tételes ellenőrzése számla/szállítólevél alapján, A teherkapu forgalmának irányítása
  • Raktáros

    Göd / Nagymaros
    Áru átvétele, kiadása; Áru összekészítése ügyfelek számára; Raktári rend biztosítása; Szállítólevelek kezelése; Visszáru kezelés; Leltározás.
  • Raktáros - Herceghalom

    2053 Herceghalom
    Bővülő csapatunkban keresünk raktáros kollégát délelőttös munkarendben, heti váltásban Herceghalmon lévő logiszitkai központunkba.Munkaidő:"A" héten 07:00 – 15:30-ig"B" héten 09:00 – 17:30-igFeladatok: Komiss.
  • Lakatos

    Veresegyház
    Veresegyházi (Budapest környéke) munkahelyre keresünk LAKATOS kollégákat. Elvárások: -szakmunkás bizonyítvány és/vagy lakatos munkában szerzett tapasztalat Előnyök: -munkatapasztalat Bér kiemelkedő, teljes bejelentéssel, megállapodás szerint + cafetéria.
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    300 000 Forint
  • Sofőr (Pécel)

    2119 Pécel
    Feladatok: Közétkeztetési konyhákon főzött ételek kiszállítása céges autóval iskolákba, óvodákba, bölcsődékbe Szállítóedények tisztán tartása Autók takarítása Kisebb szerelések elvégzése
  • Gipszakarton szerelő, festő

    2364 Ócsa
    Gipszkarton szerelése, beépítése Gipszakarton festése
  • Autószerelő Karriertipp!

    2200 Monor
    Cégünk teher és személygépjárművek szervizelésével és vizsgáztatásával foglalkozik több mint 20 éve Monoron a 4-es főút Karzol telephelyén. Autószerelőmunkakörbe munkatársat keresünkFELADATOK: Személy és tehergé.