Pályakezdő szakmunka állások Pécsett

3 db találat
Szűrés
  • Zöldség-gyümölcs kis- és nagykereskedelemmel foglalkozó vállalkozásunk az alábbi munkakörbe keres munkatársat: Zöldségbolti eladó, teljes és részmunkaidős foglalkoztatással. Munkabér: nettó 1300 Ft/óra. Eladói végzettség, tapasztalat előnyt jelent, de nem szükséges. Megegyezés sz...
    tegnap 10:41
  • Telefonos bolti eladó Karriertipp!

    7631 Pécs, Kincses út
     Feladatok: Ügyfelekkel való kommunikáció személyesen és telefonon keresztül Telefonok értékesítése és technikai beállítások végrehajtása Bolti adminisztratív feladatok ellátása Elvárások: Kiváló kommunikációs készség Műszaki érzék és készség a telefonok és telefonos kiegészítők...
    máj. 07.
  • A vendégek ültetése, asztalfoglalások menedzselése. Rendelések felvétele. Az elkészült ételek felszolgálása. Számla elkészítése, vendégek fizettetése. Nem pultost keresünk!
    máj. 02.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim