Állások, munkák középiskolai végzettséggel, 3-5 év tapasztalattal

4 db találat
Szűrés
  • Tehergépkocsi szerelőt keresünk Kecskemétről, illetve KÖZVETLEN vonzáskörzetéből.
    ma 16:30
  • A családmegerősítő programunk segítségével a szervezet a veszélyeztetett, a hátrányos helyzetű és a krízisbe került családokat támogatja és megerősíti. A pozíció célja az átmeneti otthonba bekerülő gyermekeknek a testi-, értelmi-, érzelmi-, erkölcsi fejlődésének segítése, és a vé...
    ma 10:50
  • Szakács Karriertipp!

    6000 Kecskemét
    Éttermünk szakács kollégát keres csapatába. Konyhánk vezetői szakmailag felkészültek és dolgozó centrikusak.
    tegnap 14:19
  • Gépkezelő, gépbeállító Karriertipp!

    6000 Kecskemét, Szent István körút 17.
    Főbb feladataid: Nyomdaipari papírfeldolgozó gépek beállítása standardok szerint Gyártó gép átállítása a következő termék gyártásához, típus, méret, pozíció, illetve szín szerint Gyártás folyamatosságának biztosítása, papír, fólia, dobozanyag utántöltésével Gyártás közben felmerü...
    ma 15:00
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim