Állások, munkák nem kell nyelvtudás nyelvtudással, 3-5 év tapasztalattal

34 db találat
Szűrés
  • Szállítási folyamatok tervezése, szervezése és nyomon követése Kapcsolattartás a szállítókkal, raktárakkal és egyéb érintett felekkel Társosztályok és a gyártás munkájának támogatása szükség szerint Problémák és késések kezelése, a folyamatok folyamatos javítása Fuvarokkal kapcso...
    máj. 23.
  • Autóvillamossági szerelő (Tehergépjármű üzletág) Karriertipp!

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    8000 Székesfehérvár, Seregélyesi út 131.
    Mercedes-Benz márkákhoz tartozó gépjárművek szervizelése Garanciális és garancián túli javításainak elvégzése A személygépjárművek műszaki vizsgára való felkészítése Gépjármű-diagnosztika Munkaterület és eszközök, berendezések állagmegóvása, karbantartása...
    máj. 17.
  • - Ipari villanyszerelés  - Karbantartási feladatok ellátása - Napi ellenőrzések elvégzése, riportok készítése - Helyszíni szerelések, hibafeltárások
    máj. 17.
  • - Mechanikus alkatrészek karbantartása - Problémák feltárása, javítása - Mechanikai karbantartás elvégzése - Napi riportok készítése
    máj. 17.
  • Érdekel mennyit kereshetnél?
    Ismerd meg mások bérigényét!
    Mennyit kereshetnék?
  • Részmunkaidős eladó (35 óra/hét)

    8000 Székesfehérvár, Szent Flórián körút 13.
    a vásárlókkal való barátságos, aktív kapcsolattartás árufeldolgozás és árukihelyezés pénztárkezelés üzlettér rendben- és tisztántartása
    máj. 15.
  • Hegesztő Karriertipp!

    8000 Székesfehérvár, Kukorica utca
    Vasból, acélból, saválló lemezből és egyéb fémekből készült szerkezeti anyagok, gépalkatrészek és lemezek egymáshoz hegesztése AWI hegesztés, alumínium védőgázas hegesztés végzése Hegesztő berendezések működtetése
    máj. 15.
  • Mezőgazdasági gépszerelő / autószerelő

    8127 Aba
    Főbb feladatok: Mezőgazdasági gépek és eszközök, rakodógépek rendszeres karbantartása, javítása Alkatrészek cseréje munkaterület és munkaeszközök állagmegóvása
    máj. 13.
  • AWI hegesztő

    2400 Dunaújváros
    Fiatalos csapatunkba keressük kollégáinkat az alábbi munkakörre: Technológiai csőszerelésben, géptelepítésben, és acélszerkezetgyártás-szerelésben jártas minősített AWI  hegesztő
    máj. 06.
  • Fiatalos csapatunkba keressük kollégáinkat az alábbi munkakörre: Technológiai csőszerelésben, géptelepítésben, és acélszerkezetgyártás-szerelésben jártas minősített Fogyóelektródás hegesztő
    máj. 06.
  • Eladó

    8000 Székesfehérvár
    A 100%-ban magyar tulajdonú Univer Coop Zrt. 38 élelmiszer üzletet működtet a COOP égisze alatt. Cégünk büszke, hogy közel  500 munkatársunknak biztosítunk stabil, kiszámítható és hosszú távú megélhetést. Nálunk elsődleges szempont, hogy üzleteinkben ne csak vásárlóink, de dolgoz...
    máj. 05.
  • Eladó (sportfelszerelés)

    8000 Székesfehérvár, Palotai út 1.
    Minden eszközzel azon dolgozunk, hogy Neked csak arra kelljen koncentrálni, amiben igazán jó vagy: Inspiráld a vevőinket Lásd el őket szaktanácsokkal Értékesítsd nekik a legjobb termékeinket
    máj. 03.
  • Magyar cég bővítés céljából azonnali kezdéssel, teljes munkaidős hosszú távú folyamatos munkavégzésre keres víz-gáz fűtésszerelőket Székesfehérvár és környékére.
    ápr. 25.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim