Szakmunka állások Diósdon 3-5 év tapasztalattal

7 db találat
Szűrés
  • Biztosítja a folyamatos munkavégzéshez szükséges feltételeket mind az épület, mind az azt kiszolgáló, illetve a vállalat termelőtevékenységét biztosító berendezések, felszerelések tekintetében. Beszerzi a kiszedési munkavégzéshez szükséges csomagoló és segédanyagokat, folyamatosa...
    máj. 10.
  • Raktáros / targoncás

    2142 Nagytarcsa, Nyár utca 9.
    Mennyiségi és minőségi áruátvétel Betárolás targoncával és manuálisan (polcrendszerre és árutároló görgős eszközre) Árukiadás vevők részére szkenner segítségével Belső árumozgások teljesítése, komissiózás
    tegnap 15:25
  • Fő feladatok: üzemanyag és shop termék eladás, pénztár kezelés, árufeltöltés, tiszta és kellemes környezet megteremtése, ügyfélbarát kiszolgálás.
    tegnap 11:18
  • Hagyományos eszterga kezelése Eszterga felszerszámozása, beállítása, karbantartása Eszközök, szerszámok, sablonok és készülékek részegységeinek gyártása Műszaki rajz olvasása, értelmezése Munkadarabok gyártása rajz alapján Az elkészült termékek önellenőrzése...
    máj. 12.
  • Feladatok: Technológiai fegyelem betartása Szerszám cserék elvégzése Alapanyag kezelés Megfelelő dokumentációk töltése Kollégákkal való kommunikáció Alapvető számítógépes ismeret
    máj. 09.
  • Karbantartó /Villanyszerelő Karriertipp!

    2049 Diósd, Homokbánya utca 75.
    Gépek, berendezések napi és időszakos villamos karbantartása, javítása, két műszakos munkarendben. Egyéb általános villamos munkák elvégzése. Gépek, berendezések rendelkezésre állásának biztosítása. Elvégzett munkák dokumentálása karbantartási rendszerben...
    máj. 08.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim