Állások, munkák egyetemi végzettséggel, 1-3 év tapasztalattal

5 db találat
Szűrés
  • Raktáros munkatárs

    Budapest XI. Kelenvölgyi htsr. 5.
    Raktári ügyfelek kiszolgálása Autók rakodása (gépi) Árubeérkezés és kiadás során mennyiségi és minőségi ellenőrzés Megrendelések összekészítése Raktári rend fenntartása
    máj. 08.
  • Mélyépítésben jártas jelentkezőket keresünk építőipari területre mélyépítési, injektálási feladatokra. Betanított munkás kollégánk feladata minden hétköznap reggel pontosan megjelenni telephelyünkön, ahonnan kivitelező csapataink az adott napra ütemezett kivitelezés helyszínére u...
    máj. 13.
  • Te fogsz felelni a CheBio Fejlesztő Kft. raktárhelységének kialakításáért, annak rendben/tisztán tartásáért, a raktár rendezettségének fenntartásáért Árufogadás és kiadás hozzád fog tartozni Te feladatod lesz a bejövő termékek elhelyezése és ezen termékek rögzítése/bevételezése a...
    máj. 11.
  • Műszaki eladó

    1133 Budapest, Váci út 60-62.
    Főbb feladatok: Bolti értékesítés, felvilágosítás, tanácsadás XIII. kerületi (Lehel tér) szaküzletben. Az üzletbe betérő ügyfelek udvarias, szakszerű kiszolgálása. Bejövő megrendelések összekészítése Árufeltöltés, rend és tisztaság megőrzése
    máj. 11.
  • Pultos-eladó Karriertipp!

    1131 Budapest, Jász utca 136.
    Sütemény és fagylalt kiszolgálás,kasszázás,tortarendelések felvétele,árurendelés,kávéfőzés.
    máj. 08.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim