Szakmunka állások, munkák Baranya megyében

5 db találat
Szűrés
  • Feladatok: pult feltöltése nyitásra, vevők udvarias kiszolgálása, termékek megfelelő bemutatása, pénztárgép kezelése, üzlethelyiség rendben tartása, takarítása.
    máj. 28.
  • A baromfi ólban lévő állatok gondozása, takarmányozása, Ventilátorok és ablakok kezelése, Istállók napi többszöri átjárása, technológiák beállítása, javítása Istállók trágyázása, Előterekben szalma hordás, Telephez tartozógépek rendben tartása, karbantartása. Istállók kitakarítás...
    máj. 26.
  • Áruszállító munkatárs

    Rugalmas - Baranya megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Fejér megye, Hajdú-Bihar megye, Pest megye, Vas megye, Veszprém megye
    Megbízónk dinamikusan fejlődő, stabil múlttal rendelkező magyar alkohol importőr cég, amely több, mint 25 éves tapasztalattal rendelkezik a minőségi italok terjesztésében. Hosszútávú, megbecsült munkavégzésre új munkatársat keresünk számukra. Feladatok: - Túraterv szerinti áruszá...
    máj. 26.
  • Autófényező

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    7630 Pécs, Álmos utca
    karosszériaelemek előkészítése előkészített elemek fényezése polírozás
    máj. 22.
  • Érdekel mennyit kereshetnél?
    Ismerd meg mások bérigényét!
    Mennyit kereshetnék?
  • a gépjárművek időszakos szervizelése a gépjárművek szerkezeti egységeinek szerelése, javítása és karbantartása, illetve műszeres mérések végzése a gépjárművek műszaki vizsgára való felkészítése a munkavégzés környezetvédelmi előírásainak betartása, alkalmazása...
    ápr. 29.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim