Szakmunka állások Bács-Kiskun megyében 5-10 év tapasztalattal

8 db találat
Szűrés
  • Tehergépkocsi szerelőt keresünk Kecskemétről, illetve KÖZVETLEN vonzáskörzetéből.
    máj. 02.
  • gyártási, fejlesztési folyamatok támogatása forgácsolási műveletek elvégzése önálló rajzolvasás alapján történő munkavégzés szerszámcsere, program kiválasztása gyártásközi mérésellenőrzés
    máj. 06.
  • élelmiszeripari gépjavítási és gépkarbantartási munkák végzése gépi meghibásodások szakszerű javítása hibafeltárás és hibaelhárítás gépek, géprendszerek, gépelemek, mechanikus vagy elektronikus berendezések összeszerelése új gépek, berendezések, eszközök üzembe helyezése...
    máj. 04.
  • Gépkezelő, gépbeállító Karriertipp!

    6000 Kecskemét, Szent István körút 17.
    Főbb feladataid: Nyomdaipari papírfeldolgozó gépek beállítása standardok szerint Gyártó gép átállítása a következő termék gyártásához, típus, méret, pozíció, illetve szín szerint Gyártás folyamatosságának biztosítása, papír, fólia, dobozanyag utántöltésével Gyártás közben felmerü...
    máj. 02.
  • Mozgóbolti eladó (Szeged depó14) Karriertipp!

    Rugalmas - Bács-Kiskun megye, Csongrád-Csanád megye
    Fagyasztott termékek mozgóbolti értékesítése
    máj. 02.
  • Mozgó karbantartó

    Rugalmas - Budapest, Bács-Kiskun megye
    Országosan a cég telephelyein karbantartási munkálatok végzése Az épületek műszaki állapotának ellenőrzése Épületfelügyeleti rendszerek kezelése Rendszeres ellenőrzések, hibafeltárások és javítások elvégzése Megelőző karbantartások elvégzése
    ápr. 29.
  • Raktáros

    6000 Kecskemét, Békéscsabai út 2.
    Teljes áru menedzselés a beérkezéstől a kiszállításig: Beérkező áruk átvétele, ellenőrzése Beérkezett termékek betárolása a számítógépes rendszerünkben Termékek tárhelyre mozgatása emelőgépekkel Megrendelések szerinti komissiózás Elkészült rendelések ellenőrzése Csomagolás Árukia...
    ápr. 17.
  • Pultos

    6000 Kecskemét, Pákozdi Csata utca 17.
    fagylaltok, sütemények értékesítése italok és kávék elkészítése és mindezek szervírozása
    ápr. 09.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim