Állások, munkák általános iskolai végzettséggel, 1-3 év tapasztalattal

9 db találat
Szűrés
  • Építésvezető

    2500 Esztergom, Nagy Duna sétány
    építési folyamatok helyszíni koordinálása, összehangolása alvállalkozók tevékenységének helyszíni irányítása, ellenőrzése organizáció összeállítása, betartatása Technológiai Utasítások, valamint Mintavételi és Megfelelőségigazolási Tervek elkészítésében való közreműködés, illetve...
    máj. 24.
  • Vendéglátó egység éjszakai őrzése.
    máj. 22.
  • pénztárkezelés, árufeltöltés vevők kiszolgálása
    máj. 22.
  • Kiszállító

    1097 Budapest, Gubacsi út 32.
    Munkakör leírása: Ki kell szállítani az autóalkatrészeket a partnereinknek Budapesten és vonzáskörzetében. Munkaidő: Hétfőtől- péntekig 6:30-15:30 (A hét) és 7:30-16:30-ig (B hét)
    máj. 21.
  • Részmunkaidős kertész - udvaros

    1037 Budapest, Csillaghegyi út 43.
    Zöld felületek gondozása, nyírása, bokrok és fák metszése Térkőburkolattal ellátott utak és parkolók rendben tartása, gyommentesítése, lomb eltakarítás, (téli időszakban hóeltakarítás, „sózás”) Szeméttároló edények kezelése, Egyéb a munkakörbe illő feladatok elvégzése. A legtöbb...
    máj. 21.
  • Feladatok: vásárlók kiszolgálása, kasszarendszer kezelése, shop háttérhelységek tisztántartása, termékek kezelése, gasztro termékek készítése.
    máj. 13.
  • Tehergépkocsi vezető-, kamion sofőr

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    1223 Budapest
    Budapest környéki logisztikai központokba áruszállítás az áruval, rakománnyal kapcsolatos dokumentumok kezelése menetokmányok vezetése
    máj. 08.
  • Dohánybolti eladó

    1239 Budapest, Haraszti út 26.
    23. kerületi dohányboltunkba keresünk eladót. 18 év feletti diákokat is szívesen alkalmazunk, de lehet pályakezdő vagy nyugdíjas is. Nem gond, ha nincs eladói tapasztalata, szívesen betanítjuk és segítjük az első hetekben munkáját akár fiatalabb, akár idősebb munkavállalóinknak...
    máj. 05.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim