Szakmunka állások, munkák 3-5 év tapasztalattal

8 db találat
Szűrés
  • Gépek, gépsorok, berendezések javítása, összeszerelése Gépek, berendezések üzembehelyezése, beállítása, tesztelése Hibák feltárása és elhárítása Komplex gépek elektromos és mechanikai összeszerelése: munkavégzés műszaki rajz és fényképes munkautasítások alapján Munkavégzés dokume...
    máj. 22.
  • Gépjárművezető Karriertipp!

    1152 Budapest, Városkapu utca 12.
    Gépjárművezetőket keresünk csereszekrények mozgatására, telephelyen belül, 2 műszakban, 12 órás munkavégzésre, speciális - KAMAG gyártmányú gépjárművekre. Telephely: XV. kerület, Városkapu utca - M3-as kivezető, DPD központi raktára
    tegnap 16:20
  • Gépkezelő Karriertipp!

    8200 Veszprém, Pápai út 37.
    - Nyomdai kötészeti gépek kezelése, beállítása - A kezelt gép napi karbantartása, tisztán tartása - Kézi és gépi anyagmozgatás (alapanyag, késztermék)
    tegnap 10:36
  • Részmunkaidős kertész - udvaros

    1037 Budapest, Csillaghegyi út 43.
    Zöld felületek gondozása, nyírása, bokrok és fák metszése Térkőburkolattal ellátott utak és parkolók rendben tartása, gyommentesítése, lomb eltakarítás, (téli időszakban hóeltakarítás, „sózás”) Szeméttároló edények kezelése, Egyéb a munkakörbe illő feladatok elvégzése. A legtöbb...
    máj. 21.
  • Érdekel mennyit kereshetnél?
    Ismerd meg mások bérigényét!
    Mennyit kereshetnék?
  • Portás

    1211 Budapest, Dézsa utca 14.
    Budapest XXI. kerületi pékség mielőbbi kezdéssel portást keres 24 órás munkarendbe, havi 4-6 munkanapra. Nyugdíjas munkavállalók jelentkezését is várjuk! biztonsági beléptető rendszer kezelése érkező vendégek útbaigazítása, be- és kilépésének feljegyzése parkoló autók beengedése,...
    máj. 17.
  • Feladatok: vásárlók kiszolgálása, kasszarendszer kezelése, shop háttérhelységek tisztántartása, termékek kezelése, gasztro termékek készítése.
    máj. 13.
  • Tehergépkocsi vezető-, kamion sofőr

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    1223 Budapest
    Budapest környéki logisztikai központokba áruszállítás az áruval, rakománnyal kapcsolatos dokumentumok kezelése menetokmányok vezetése
    máj. 08.
  • Nyíregyházára hivatali épület őrzésére 24 órás és hétköznap nappalos időbeosztásba keresünk egyéni vállalkozói jogviszonyba vagyonőrt. Nyugdíjasok jelentkezését is várjuk.
    ápr. 24.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim