Szakmunka állások, munkák

10 db találat
Szűrés
  • Raktáros munkatárs

    Budapest XI. Kelenvölgyi htsr. 5.
    Raktári ügyfelek kiszolgálása Autók rakodása (gépi) Árubeérkezés és kiadás során mennyiségi és minőségi ellenőrzés Megrendelések összekészítése Raktári rend fenntartása
    máj. 08.
  • Tehergépjármű vezető Karriertipp!

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    Országosan bárhonnan pályázható
     Nyerges szerelvénnyel és 4 tengelyes tehergépjárművel való országos fuvarozás közúton és munkaterületeken egyaránt 3 tengelyes tehergépjárművel való szállítmányozás budapesti útépítéseken
    ma 16:10
  • Cukrász Karriertipp!

    1052 Budapest, Apáczai Csere János utca
    Feladatok Éttermi tányér desszertek, torták, bon-bon-ok készítése Napi cukrászati munkafolyamatok, előkészületek elvégzése A cukrász pálya felügyelete, irányítása. Elvárások Szakirányú végzettség, A pozíció szintjétől függően tapasztalat Vendégcentrikus szemlélet, Precíz munkavég...
    máj. 10.
  • munkatársat keres részvénytársaságunk teljes munkaidőben, határozatlan időtartamra Önéletrajzát juttatási igény megjelölésével várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva. Ellátandó főbb feladat: Az Intézményműködtetési Iroda feladatköréhez tartozó telephelyek (óvodák, bölcsődék, s...
    máj. 06.
  • Érdekel mennyit kereshetnél?
    Ismerd meg mások bérigényét!
    Mennyit kereshetnék?
  • Ipari fényező

    1134 Budapest, Váci út 49.
    Daru elemek fújása csarnokban Fém munkadarabok fújása, festése és lakkozása
    ápr. 26.
  • Autófényező-előkészítő

    Budapest, Németország, Ausztria
    Közép- és felsőkategóriás személyautók karosszéria elemeinek előkészítése, festői elő és utómunkák polírozás csiszolás összeszerelés
    ápr. 26.
  • Önállóan dolgozni tudó kőművest keresünk budapesti építkezésünkre. Ytong-Silka falazási munkálatok Színezés Hálózás Homlokzati hőszigetelés
    ápr. 24.
  • CNC élhajlító gépkezelő

    2120 Dunakeszi, Repülőtéri utca 1.
    CNC lemezhajlító gép kezelése (AMADA, Bystronic Hämmerle, ADIRA)
    ápr. 23.
  • Betonelem gyártó

    Hilpoltstein, Németország
    A Fibau Kft. németországi munkára keres építőiparban és/vagy betonelem gyártásban gyakorlatot szerzett munkatársat. Főbb feladatok: Zsaluzás Betonozás Vasalás
    ápr. 16.
  • Lakatos

    Főbb feladatok: Általános lakatos munkák Alkatrészek megmunkálása, menetfúrás, süllyesztés, sajtolás, csiszolás, sorjázás, szemcseszórás, ponthegesztés, szerelés Acél, alumínium és rozsdamentes acél fémszerkezetek szükséges alapanyagának előkészítése, anyagmozgatása, összeállítás...
    ápr. 15.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim