Szakács állások Pest megyében 5-10 év tapasztalattal

8 db találat
Szűrés
  • Az adott részleg látványtervezési munkájának magas színvonalon való megvalósítása, koordinálása a  termékek kihelyezése által, az eladótérben meghatározott VM standardok alapján. Pontosan ismerni és alkalmazni a divatirányzatokat, trendeket, időszakosan elemezni a konkurenciát Ár...
    tegnap 16:00
  • Street food szakács,

    2112 Veresegyház, Patak utca
    -Gyors éttermi ételek készítése -Takarítás
    máj. 10.
  • Szakács

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    2112 Veresegyház
    Ételek előkészítése, főzése és tálalása  A konyhai eszközök, berendezések és munkaterületek karbantartása, tisztítása és előkészítése. Az alapanyagok  tárolása, kezelése és felhasználása,  Receptek követése és új ételek kifejlesztése. A munkatársakkal való együttműködés a munkafo...
    máj. 10.
  • Szakács Karriertipp!

    2367 Újhartyán
    Újhartyánra,a Tomi konyhájába,Étel házhozszállítással foglalkozó konyhánkra keresünk önállóan (is) dolgozni tudó szakácsot! A’la carte ételek készitése, napi menühöz előkészületek, diszpécserrel folyamatos kommunikálás az ételek kiszállítási sorrendjéről, tavasszal és nyáron a te...
    máj. 09.
  • Szakács

    2300 Ráckeve, Termál sétány 1.
    A feladataid lesznek: félpanziós vendégek ellátása napközben a la carte étkeztetés hétvégén esküvők kiszolgálása céges rendezvények kiszolgálása (kávészünetek, főétkezések)
    ápr. 30.
  • Szakács/Pizzaszakács

    2340 Kiskunlacháza
    Feladatok: - Ala'carte kiszolgálás, - Pizzaszakács munkakör ellátása - Rendezvények lebonyolítása.
    ápr. 26.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim