Szakács állások, munkák 5-10 év tapasztalattal

4 db találat
Szűrés
  • Raktáros munkatárs

    Budapest XI. Kelenvölgyi htsr. 5.
    Raktári ügyfelek kiszolgálása Autók rakodása (gépi) Árubeérkezés és kiadás során mennyiségi és minőségi ellenőrzés Megrendelések összekészítése Raktári rend fenntartása
    máj. 08.
  • Hozzávalók előkészítése a főzéshez, beleértve az ételek adagolását, aprítását és tárolását. Friss gyümölcsök és zöldségek mosása, pucolása Összetevők lemérése és összekeverése Ételek előkészítése és főzése minőségi szabványok, kiszerelési szabványok és ételkészítési ellenőrző lis...
    ma 09:48
  • Hozzávalók előkészítése a főzéshez, beleértve az ételek adagolását, aprítását és tárolását Friss gyümölcsök és zöldségek mosása, pucolása Összetevők lemérése és összekeverése Ételek előkészítése és főzése minőségi szabványok, kiszerelési szabványok és ételkészítési ellenő...
    máj. 10.
  • Raktárosi feladatok ellátása, termékek kicsomagolása
    ápr. 30.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim