Eladó állás, munka

124 db találat
Szűrés
  • Áruk szakszerű átvétele, raktározása, eladótérbe való megfelelő kihelyezése Szavatossági idő ellenőrzése Vevők kiszolgálása, tájékoztatása a termékekkel kapcsolatban Göngyöleg, csomagolás kezelése Eszközök (szeletelőgép, húsdaráló) rendeltetésszerű, biztonságos használata Készlet...
    Friss
  • Eladó / pénztáros Biatorbágy

    2051 Biatorbágy, Budaörsi út 4.
    A budmil fiatalos csapata eladót keres biatorbágyi Premier Outletben található üzletébe! Minek örülünk? Ha van már eladói tapasztalatod (különösen, ha ruházati üzletben dolgoztál már), de ne ijedj meg, ha pályakezdő vagy, akkor is szívesen látunk!  Szereted a divatot és érdekelne...
    tegnap 11:44
  • Eladó-pénztáros (Premier Outlet) Karriertipp!

    Ezeket a feladatokat bíznánk rád: vásárlók tájékoztatása, udvarias kiszolgálása áruátvétel, árufeltöltés pénz, pénztárgép és számítógép kezelése (kasszás programunkra mindenkit megtanítunk) az üzlet rendben és tisztán tartása
    tegnap 09:10
  • - Általános eladói és pénztárosi feladatok - Vásárlók udvarias kiszolgálása - A pékáruk és egyéb termékek előkészítése, feltöltése - Az üzlethelyiség rendben és tisztán tartása
    máj. 08.
  • Eladó / Pénztáros

    2336 Dunavarsány, Vasút sor 22.
    Gyakorlattal rendelkező kollégát keresünk dunavarányban, a Vasút Sor 22  alatt lévő REÁL élelmiszer üzletünkbe bolti eladó-péntráros munkakörbe.
    máj. 10.
  • Eladó

    2234 Maglód, Jászberényi út
    Kassza kezelése, vásárlók kiszolgálása, üzlethelyiség rendben tartása, fogyó áru feltöltése, beérkezett áru átvétele és bevételezése.
    ma 08:20
  • Raktáros/eladó Karriertipp!

    2120 Dunakeszi
    Árumozgatás Áru bevétel, kiadás Beérkező ügyfelekkel való kommunikáció, igényfelmérés, kiszolgálás Leltárban való részvétel
    tegnap 09:05
  • Fő feladatok: üzemanyag és shop termék eladás, pénztár kezelés, árufeltöltés, tiszta és kellemes környezet megteremtése, ügyfélbarát kiszolgálás.
    tegnap 11:18
  • Biobolti eladó (solymári Auchan) Karriertipp!

    2083 Solymár, Szent Flórián utca 4.
    Solymári Auchanban biobolt eladót keres teljes munkaidőre. Nem szükséges szakirányú végzettség, a betanítást mi segítjük és a betanulási időre is teljes munkabért fizetünk. Munkabeosztás heti váltással. -"A" hét: hétfő 9-20, szerda 9-20, szombat 9-20, vasárnap 9-18 -"B" hét: kedd...
    máj. 12.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim