Pest megyei állás, munka, állásajánlatok

510 db találat
  • Senior Accountant / Szenior könyvelő

    2132 Göd, Ipartelep hrsz., 6980
    a havi zárási munkálatokban való aktív résztvétel, anyavállalati riportok készítése, negyedéves auditokban a főkönyvelő munkájának segítése, kapcsolattartás a partnerekkel, könyvvizsgálókkal, a szállítói könyvelések ellenőrzése, a tárgyi eszközök kezelésért felelős kollégák mun.
  • Karbantartó

    2131 Göd, Ipartelep hrsz., 6980
    a gyárépületek elektromos és gépészeti rendszereinek tervszerű megelőző karbantartása, javítása, hibaelhárítás, épületátépítés során gépészeti és elektromos kivitelezési munkák elvégzése, elvégzett karbantartások, javítások, kiépítések, hibaelhárítások, dokumentálása, munkalapok.
  • Production planner engineer

    Göd
    operatív, napi feladatok végrehajtása a napi gyártási folyamatokkal kapcsolatban, társosztályok támogatása a quality osztályt érintő feladatokban, együttműködés a társterületekkel, gyártó üzemmel napi szinten, meglévő termékek műszaki és gyártási dokumentációinak (anyaglisták, m.
  • Gyártástervező/Production planner

    Göd
    rövid és hosszú távú gyártási terv készítése a rendelkezésre álló erőforrások és kapacitások figyelembevételével, gyártási terv alapján napi program kiadása, teljesítések nyomonkövetése, visszacsatolás az ütemtervhez, készletszintek figyelemmel kísérése, szükséges intézkedések me...
  • Gyártásközi ellenőrző technikus

    a folyamatból kivett minták folyamatos ellenőrzése különböző gépek használatával a vizsgálati szabvány alapján, mérőberendezések kezelése, a megvizsgált félkész termékek minősítése, a minősített félkész termékek adatainak rögzítése a rendszerben, adminisztráció, ellenőrzéshez ka.
  • Project Quality Engineer

    Göd
    Participate in the development of the quality management system according to IATF 16949 and SAMSUNG SDI standards. Planning, tracking and follow up of QA activities within the customer projects. Creation of the quality plan in compliance with the customer requirements Collaborat.
  • Koreai-magyar tolmács

    Göd
    tolmácsolási feladatok, fordítási feladatok.
  • Szállítmányozási tervező/Shipment planner

    Göd
    félkész- és késztermékek kiszállításának megtervezése, megszervezése és kivitelezése a rendszerben található lehívások alapján, a kiszállításokhoz tartozó dokumentáció elkészítése, együttműködés a társosztályokkal, riportok készítése, folyamatos kapcsolattartás az anyavállalattal...
  • Tehergépkocsivezető Karriertipp!

    Rugalmas munkavégzési hely
    C jogosítvánnyal rendelkező munkatársat keresünk magas fizetéssel. A telephelyünk Szigetszentmiklóson található , de a munka az egész ország területén merül fel. Szárazáru kereskedelemmel foglalkozunk, ami kiegészül némi margarin forgalommal. Önéletrajzot kérünk nettó fizetési.
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    280 000 Forint
  • AWI hegesztő

    Pest megye
    Különböző acélcsövek, hőálló lemezek hegesztése AWI eljárással Kitűzött termelési és minőségi célok teljesítése Hegesztő berendezések és azok tartozékainak jó állapotban tartása és rendszeres bevizsgáltatása A különböző anyagú termékek minőségi követelmények szerinti gyártása, ja...
  • Eladó- Pénztáros (Veresegyház)

    2112 Veresegyház
    Számos új fejlesztésen dolgozunk, ezért keresünk SPAR üzletünkbe kollégákat, az alábbi pozícióba: Eladó-Pénztáros   Az alábbi feladatok várnak Rád:
  • Áruátvevő (Szentendre)

    2000 Szentendre
    Áruforgalomhoz kapcsolódó tevékenységek elvégzése, visszáruk intézése Raktári rend megtartása Áruk szakszerű tárolása, göngyölegkezelés Áruátvételek végrehajtása mennyiség, minőség, szavatossági idő, jelölések tételes ellenőrzésével