Állások, munkák főiskolai végzettséggel, 3-5 év tapasztalattal

5 db találat
Szűrés
  • szállítói számlák könyvelése számlák formai, tartalmi követelményeinek ellenőrzése szállítói folyószámlák kezelése, egyeztetése részvétel a havi/ éves zárásban részvétel a havi/ éves záráshoz kapcsolódó adatszolgáltatásokban pénztári feladatok ellátása a főpénztárban...
    tegnap 16:15
  • A SEIREN Hungary Kft. IATF16949 minőségirányítási rendszerének felépítése, a tanúsítvány megszerzésének elősegítése és a fenntartás biztosítása. Minőségirányítási rendszer kialakításához kapcsoló dokumentáció létrehozása. A meglévő folyamatok és eljárások felülvizsgálata, a szabv...
    tegnap 15:03
  • A cég munkáltatói márkájának létrehozásában és fejlesztésében való aktív részvétel a megfelelő minőségű munkaerő bevonzása érdekében. A toborzási és kiválasztási folyamat koordinálása: jelöltek felkutatása, szűrése, interjúzása és vezetői bemutatása, jelölt értékelések készítése...
    máj. 17.
  • Főbb feladatok, munkák: Ügyfeleink ügyeinek gondozása, szakmai felügyelete a magyar számviteli és adótörvények előírásai szerint.
    máj. 17.
  • Érdekel mennyit kereshetnél?
    Ismerd meg mások bérigényét!
    Mennyit kereshetnék?
  • munkaszervezés minőség megtartása folyamatok optimalizálása kapacitás beosztása és határidők tartása a gyártás vezetése biztonsági dolgok és a munka törvénykönyvének betartása és betartatása
    máj. 15.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim