Nyíregyházai állások, munkák 3-5 év tapasztalattal

3 db találat
Szűrés
  • Műszaki vezető – koordinátor

    Rugalmas - Borsod-Abaúj-Zemplén megye
    Kivitelezési fázisban a helyszíni áruátvétel, az anyagmozgásokhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése, import anyagok/ napelemek, inverterek, stb. helyszíni átvétele, adminisztrálása, alvállalkozók koordinálása, ellenőrzése. Üzemeltetési fázisban általános karbantart...
    máj. 09.
  • Országos lefedettségű vagyonvédelmi nagyvállalat élőerős szervezeti egysége Debrecen -Nyíregyháza és vonzáskörzetében vagyonvédelmi területi vezető munkatársat keres. Feladatai (a teljesség igénye nélkül) a hozzád tartozó élőerős őrzési terület + ellenőrzési központ szakmai irány...
    tegnap 11:40
  • Feladatok: NYÍRVV Nonprofit Kft. kezelésében lévő Önkormányzati bérlakások, intézmények, egyéb épületek, vásárterek, telephelyek területén felmerülő villanyszerelő munkát igénylő feladatok ellátása Épület villanyszerelés (jogosultság esetén mérőhelyi munkák) Hálózati szerelés (fö...
    ápr. 30.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim