Nagytarcsai állások, munkák szakiskola / szakmunkás képzői végzettséggel

7 db találat Szűrés
  • Beltéri ajtókat gyártó cég keres, szakképzett Asztalost, hasonló területen szerzett tapasztalattal.
    június 18.
  • Klímaberendezések, hőszivattyúk, VRF-rendszerek szervizelése
    június 18.
  • Cimkék dobozra ragasztása Csomagolás
    június 17.
  • Raktáros-targoncás

    2142 Nagytarcsa, Naplás út
    Beérkező áruk átvétele és a megfelelő raktárhelyre történő mozgatása; Kézi és gépi anyagmozgatás; Kamionok lerakodása; Kiszállítandó szállítmányok összekészítése, csomagolása; Áru mozgatása, anyag ki- és betárolás; raktári árukészlet felügyelete, leltározásban való aktív részvéte...
    június 16.
  • Betanított munkatárs

    2142 Nagytarcsa, Asbóth Oszkár
    Munka típusa: Medencék munkalap alapján történő gyári összeszerelése. Műanyag lemezek forró levegős hegesztés és/vagy medence gépészeti elemeinek összeszerelése (PVC idomok ragasztása). Bérezés: Kezdő bér: 250 000 Ft nettó  Haladó bér: 300 000 Ft nettó Elérhető bér: 350 000 Ft ne...
    június 15.
  • Feladatok: Raktározás Komissiózási feladatok ellátása Áruszállítás Anyagmozgatás raktáron belül Készlet nyomon követése Leltározásban való részvétel Raktári rend fenntartása Elvárások: középfokú végzettség felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office) jó kommunikációs ké...
    június 08.
  • Takarító

    2142 Nagytarcsa, Nyár utca
    Nagytarcsai Ipari Parkba, 6+6 órás munkarendbe; 7:00-13:00és 13:00-19:00 óráig keresünk, azonnali kezdéssel, munkájára igényes takarítókat!
    június 07.
Pályázataim
Mentett állások
Állásértesítőim