Monori állások, munkák, állásajánlatok

Találatok (4 db)
  • UPC Magyarország Kft. - Állás, munka

    Hálózati Mérnök

    Monor
    Az üzleti ügyfelek szolgáltatásaihoz szükséges konfigurációk, hálózati topológiák tervezése, a berendezések konfigurálása. A helyszíni telepítést végző csapat támogatása a telepítés során és a szolgáltatás átadásakor. Az üzleti ügyfeleket kiszolgáló hálózat üzemeltetése, a...
  • PZ Enforce Kft. - Állás, munka

    Vagyonőr

    Monor
    Monori és Esztergomi drogériába vagyonőrt keresünk, kiemelt bérezés, alkalmazotti jogviszony. Feltételek: érvényes vagyonőri igazolvány és tanúsítvány! Fényképes önéletrajzokat "Monor" vagy "Esztergom" megjelöléssel várjuk!
    január 16. 11:16
  • TESCO-GLOBAL Áruházak Zrt. - Állás, munka

    Pék dagasztó

    2200 Monor, 4-es főút
    Feladatok: Biztosítja, hogy az osztályon mindig megfelelő minőségű és mennyiségű pékáru legyen elérhető. Dagasztóként vezeti és felügyeli a termelést, illetve részt vesz az összes munkafolyamatban. Felügyeli az áru útját az átvételtől és a gyártástól kezdve az...
    január 06. 08:01

    Pék kemencés

    Feladatok: Biztosítja, hogy az osztályon mindig megfelelő minőségű és mennyiségű pékáru legyen elérhető. Elvégzi a kemencés feladatokat. Részt vesz a munkafolyamatokban a gyártástól kezdve az értékesítésig, beleértve az árufeltöltést és az anyagmozgatást. Rendezett és...
Állásajánlatok Monor közelében

Figyelem!

A lakhatási támogatást nyújtó ajánlatokat területi szűrés nélkül listázzuk.

A területi beállítás csak a lakhatási támogatás paraméter kikapcsolása után változtatható meg újra!

Keresés finomítása

kategória

lakóhely (megye, város)

az ön végzettsége

az ön nyelvismerete

az ön tapasztalata

foglalkoztatás jellege

cégméret

Beállítások

Top 10 értékelt álláshirdetés