Isaszegi állások, munkák, állásajánlatok

4 db találat
  • Operátor

    2117 Isaszeg, Kossuth Lajos utca 191.
    Feladatok:Késztermék ellenőrzés, csomagolás, munkához kapcsolódó adminisztráció vezetéseElvárások:
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    180 000 Forint
  • Irodai adminisztrátor

    2117 Isaszeg
    Az iroda gördülékeny működésének elősegítése, a hozzátartozó pénzügyi és adminisztratív feladatok ellátása Étlapok kiküldése az intézmények felé Személyi anyagok begyűjtése, összeállítása Bérszámfejtési és könyvelési anyagok előkészítése...
  • Áruszállító sofőr

    2117 Isaszeg, Csengeri utca 2.
    Wannabee (SZÁZDIVAT KFT.) Áruszállító sofőr munkatársat keresünk! Belföldi munkavégzésre keres női ruhakészítéssel foglalkozó cég áruszállító sofőrt elsősorban Budapest környékéről. Feladatok: Az összekészített áru megadott címre...
  • Asztalos

    Gyakorlattal rendelkező, önállóan dolgozni tudó, munkájára igényes, tömörfa megmunkálásában és felületkezelésben is jártas asztalos keresünk azonnali kezdéssel isaszegi műhelybe. Érdeklődni a 06 20 921 8912-es telefonszámon lehet.