Állások, munkák nem kell nyelvtudás nyelvtudással, 5-10 év tapasztalattal

4 db találat
Szűrés
  • Host/Hostess munkatárs

    Országosan bárhonnan pályázható
    Áruházi vásárlók megszólítása, figyelmük felkeltése, Számukra megfelelő pénzügyi termékek ajánlása, Szerződéskötés a tanácsadóval együtt, Napi adminisztráció.
    tegnap 16:25
  • Sales manager

    Feladatok: potenciális ügyfelek azonosítása és adatbázisunk bővítése az ügyfélkapcsolatok stratégiai felépítése és fenntartása az érdeklődők igényeinek felmérése, előszűrése üzleti tárgyalások lebonyolítása személyesen, a szoftver előnyeinek bemutatása ajánlatok kidolgozása és sz...
    máj. 23.
  • Stratégiai Irányítás: A kereskedelmi tervek és stratégiák kialakítása, amelyek összhangban állnak a vállalat hosszú távú céljaival, valamint az új üzleti lehetőségek felkutatása és kiaknázása Kapcsolatépítés és Hálózatfejlesztés: Erős és tartós kapcsolatok kialakítása a partnerek...
    máj. 17.
  • Marketing asszisztens

    3233 Gyöngyös, Ózon utca 1.
    Értékesítési csapat segítése  Webes és közösségi média felületek kommunikációs stratégiájának támogatása Online marketing tevékenység, tartalomgyártás Fotózás videózás előkészítése Szöveges dokumentumok, promóciók, kreatívok készítése Menü design készítés Grafikusokkal szoros egy...
    máj. 14.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim