Állások, munkák felsőfokú angol nyelvtudással, 5-10 év tapasztalattal

4 db találat
Szűrés
  • Főbb feladatok: - kapcsolattartás a vendégekkel, ügyfelekkel és az alvállalkozókkal; - részvétel a céges, illetve a családi rendezvények, esküvők előkészületében, lebonyolításában; - a Borászat rendezvénynaptárának kialakítása, eseményeinek megszervezése; - estek, koncertek, borv...
    tegnap 22:39
  • Kereskedelmi feladatok: Értékesítési stratégiák kidolgozása és megvalósítása elsősorban szántóföldi növénytermesztés és kertészet területén. Új ügyfelek felkutatása és meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása, ügyféltámogatás biztosítása. Árajánlatok készítése, szerződések kidolgozása é...
    máj. 14.
  • HR adminisztrációs feladatok ellátása Marketing tevékenység- plakátok szerkesztése, reklám videók gyártása, Irodai adatrögzítés, kisegítés, lefűzés, szortírozás
    máj. 14.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim