Állások, munkák általános iskolai végzettséggel, 3-5 év tapasztalattal

4 db találat
Szűrés
  • Postai küldemények kézi, illetve gépi feldolgozása, azaz a küldemények irányítószám és cím alapján történő szortírozása, válogatása Az import küldemények nemzetközi informatikai rendszerben történő rögzítésére, valamint küldemények tömeges kézbesítési rendszerben történő adatrögz...
    Friss
  • Logisztikai küldeményfeldolgozó

    Budapest, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér, II. Terminál
    Postai küldemények kézi feldolgozása, azaz a küldemények irányítószám és cím alapján történő szortírozása, válogatása
    tegnap 05:05
  •  Feladatok:   árufeltöltés. az áru, göngyöleg kartonos illetve raklapos mozgatása a rakodásra használt gépi berendezések, elektromos üzemű gyalogkíséretű targonca megfelelő használata, kezelése PDA (Personal Digital Assistance) és a cég raktárlogisztikai programjának a MERP-nek a...
    ápr. 03.
  • III. kerületi irodaparkba lelkiismeretes, megbízható takarítókat keresünk hosszútávra, ügyeletes takarító munkakörbe.
    ápr. 03.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim