Állások, munkák főiskolai végzettséggel, 1-3 év tapasztalattal

5 db találat
Szűrés
  • Szakács

    1051 Budapest, Zrínyi utca 16.
    Szakácsot keresünk akár azonnali kezdéssel, belvárosi Tapas Bárba.
    máj. 26.
  • Fagylaltpultos

    1238 Budapest, Bevásárló utca
    Soroksári Auchanban 23 éve működő fagylaltozó fiatalos csapatába keresek azonnali kezdéssel , teljes munkaidőre , hosszú távra pultos kollégát. Ha meg akarod alapozni a jövődet , komoly , fiatalos csapatban szeretnél elhelyezkedni , nálunk a helyed! Beleláthatsz az igazi olasz fa...
    Friss
  • Képes vagy előre gondolkodni, ha tudod, hogy melyik projekthez mikor és mire van szükség? Egy Excel táblázatban olyan magabiztos vagy, hogy senki nem tud zavarba hozni? Válaszokra van szükséged egy rendeléshez, beszerzéshez? Ugye megszerzed akkor is, ha kicsit nehézkes. Egy tal...
    máj. 27.
  • Tudásod legjavát bevetve megoldani a nemzetközi fuvarszervezéshez kapcsolódó feladatokat Fuvarmegoldások kidolgozása és menedzselése Folyamatos kapcsolattartás a részedre kijelölt Partnerekkel és a Kollégáiddal
    máj. 24.
  • Diszpécser

    1097 Budapest, Gubacsi út 24.
    Munkakör leírása: össze kell hangolni a  a szállítási folyamatokat koordinálni kell a kiszállítók munkáját, vagyis a te munkád a kiszállítás előkészítése, szervezése, teljes felügyelete fontos része a feladataidnak a szállításokkal kapcsolatosan kialakult helyzetek, problémák gyo...
    máj. 23.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim