Állások, munkák középiskolai végzettséggel, 5-10 év tapasztalattal

9 db találat
Szűrés
  • Raktáros munkatárs

    Budapest XI. Kelenvölgyi htsr. 5.
    Raktári ügyfelek kiszolgálása Autók rakodása (gépi) Árubeérkezés és kiadás során mennyiségi és minőségi ellenőrzés Megrendelések összekészítése Raktári rend fenntartása
    máj. 15.
  • Repülőgépek szerkezetjavítási és karbantartási feladatainak elvégzése Fémipari technológiák aktív használata mind a javítási, mind a karbantartási feladatok során Közreműködés esetleges egyedi megoldások kialakításában
    tegnap 14:45
  • Szerelő / Lakatos Karriertipp!

    3200 Gyöngyös, Esze Tamás utca 23.
    Feladatok leírása: a kiadott gyártási utasítások ill. műszaki rajzok alapján a meghatározott szerelési feladatok szakszerű elvégzése; Egyedi acélszerkezet összeállítása, heftelése műszaki rajz alapján; Folyamatos gyártásközi ellenőrzés; Alkatrészek felszerelése a gyártott acélsze...
    máj. 14.
  • Érdekel mennyit kereshetnél?
    Ismerd meg mások bérigényét!
    Mennyit kereshetnék?
  • Hidraulikus- Pneumatikus gyártógépek napi szintű gépészeti karbantartása Megelőző karbantartás (TMK), meghibásodáskor a gépek szerelése Gépek folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása, üzemzavar elhárítása Műszaki rajzolvasás
    máj. 14.
  • Gép és gépalkatrészek lakatosipari területen (hegesztés, tisztítás, festés, szerelés stb.) történő gyártási folyamatának minőségügyi ellenőrzése. Első darab ellenőrzése, gyártás közi mérések, végellenőrzés elvégzése. Mérési jegyzőkönyvek készítése, elsőminta dokumentumok készítés...
    máj. 14.
  • Elvégzi a napi hibaelhárítási és karbantartási feladatokat, Figyelemmel kíséri a rendszeres karbantartások időpontját, Kezeli a javítási megrendeléseket és a karbantartási dokumentációt, Jelzi az alkatrészigényt és -felhasználást a raktárban, Megosztja fejlesztési és hibaelhárítá...
    máj. 12.
  • Az előkészített anyagok méret szerinti ellenőrzése, műszaki gyártási dokumentáció alapján való összeállítása.
    máj. 10.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim