Konyhai munka állások, munkák nyelvtudás nélkül

74 db találat
Szűrés
  • Segédmotoros kézbesítő

    2377 Örkény, Kossuth Lajos utca 12.
    Levelek és küldemények segédmotorral történő házhoz kézbesítése a címzettek részére Elszámolás a küldeményekkel és a beszedett összegekkel
    máj. 28.
  • Szereted a madártejet? Akkor a Tejmadárban a helyed! A Westendben és az Etelében lévő hangulatos éttermünkbe új kollégák jelentkezését várjuk! Fő feladatok közé tartozik: meleg reggelik elkészítése, tálalása, szendvics alapok előkészítése, szendvicsek /pogácsák készítése, konyhai...
    máj. 10.
  • Konyhai kisegítő

    1047 Budapest, Szabadkai utca 29.
    HACCP előírásoknak megfelelő tárolás, munkaterület tisztán tartása. fekete és fehér mosogatás az áruátvétel segítése takarítás alapanyagok előkészítése, feldolgozása a szakács irányításával
    máj. 10.
  • Konyhai kisegítőt keres Fekete Mosogató munkakörbe, nagy forgalmú ÖNKISZOLGÁLÓ étterem a NEGYEDIK kerületben!
    máj. 10.
  • Éttermi munkatárs - Páty

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    2071 Páty, Sasfészek-tó pihenőhely
    pénztári feladatok ellátása saját receptek alapján szendvicsek, limonádék, kávé készítése a készletek feltöltése vendégek kiszolgálása
    máj. 09.
  • A főző-és tálalókonyha által elkészített ételek előírás szerinti tálalása, A konyha és a konyhához tartozó helyiségek rendben- és tisztán tartása.
    máj. 09.
  • A főzéshez kapcsolódó feladatok elvégzése (pl.: alapanyagok előkészítése, eszközök tisztán tartása) A konyha és a konyhához tartozó helyiségek takarítása.
    máj. 09.
  • -Alapanyagok előkészítése -A konyha és a konyhához tartozó helyiségek tisztán tartása -Mosogatás
    máj. 07.
  • zöldségek tisztítása-szeletelése, saláta bár összekészítése utasítás szerint, konyhai rend és tisztaság megtartása utasítás szerint, fehér mosogatóban mosogatógéppel eszközök elmosása, fekete mosogatóban edények kézzel való tisztítása-elrakás, műszakban lévő szakács kérésének bet...
    máj. 07.
  • XV.kerület, Legénybiró utcában lévő CBA Príma élelmiszerboltunkba gyakorlott, tapasztalt, megbízható konyhalány kollégát keresünk, azonnali kezdéssel.
    máj. 07.
  • Feladatok: Alapanyagok előkészítése, pizzatészta készítése!
    máj. 03.
  • Étkezések felszolgálása, mosogatás (nem fekete), konyha és ebédlő tisztántartása.
    máj. 02.
  • Kobuci Kert grill konyhájára keressük megbízható, munkatársainkat. Ha tagja szeretnél lenni egy önfeledt, de fegyelmezett csapatnak, ahol releváns szakmai- és felvértező emberi tapasztalatokra is szert tehetsz, fényképes szakmai önéletrajzodat május 10-ig küldd el email -en...
    máj. 02.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim