Kereskedelmi munkatárs állások XIII. kerületben 1-3 év tapasztalattal

6 db találat
Szűrés
  • A cég által forgalmazott CNC gép kiegészítők értékesítése Az értékesítéshez kapcsolódó ajánlatok kidolgozása, nyomon követése (vevői, beszállítói oldalról) Logisztikai folyamatok támogatása (fuvarozási ajánlatkérés, szállítások nyomon követése) Beérkező áruk kezelése, nyilvántart...
    ápr. 24.
  • ápr. 27.
  • Műszaki eladó

    1133 Budapest, Váci út 60-62.
    Főbb feladatok: Bolti értékesítés, felvilágosítás, tanácsadás XIII. kerületi (Lehel tér) szaküzletben. Az üzletbe betérő ügyfelek udvarias, szakszerű kiszolgálása. Bejövő megrendelések összekészítése Árufeltöltés, rend és tisztaság megőrzése
    Friss
  • Te fogsz felelni az árajánlatok készítéséért, bekéréséért és értékeléséért Te készíted el a szállítóleveleket és kimenő számlákat Te leszel az első számú kapcsolattartó a partnerekkel, ügyfelekkel és vevőkkel Részt fogsz venni a kiszállítások megszervezésében Neked kell kialakíta...
    tegnap 14:45
  • Kereskedelmi asszisztens /Sales assistant Karriertipp!

    1131 Budapest, Gyöngyösi utca
    megrendelések, visszaigazolások készítése ajánlatok előkészítése közbeszerzési folyamtok kezelése ( oktatás után ) közbeszerzési ajánlatok előkészítése riportok és elemzések készítése a csapatvezető felé szoros együttműködés az értékesítési, marketinges kollégákkal ügyfél igények...
    ápr. 25.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim