Állások, munkák általános iskolai végzettséggel, >10 év tapasztalattal

8 db találat
Szűrés
  • - Kapcsolattartás a vámhivatallal, ügyfelekkel, társosztályokkal - A vámügyintézéssel járó adminisztráció ellátása - Dokumentumok archiválása - Vámdokumentáció ellenőrzése, vámokmányok kezelése, nyilvántartása - Ügyfelek kiértesítése a szállítmány beérkezéséről, jövőbeni megérkez...
    máj. 06.
  • A cégünk által forgalmazott VARIO termékcsalád fejlesztésének műszaki támogatása a következők szerint: - Megrendelt termékek gyártásra történő előkészítése - Gyártás műszaki támogatása - VARIO termékcsalád fejlesztése, gyártmányfejlesztési tesztelések lefolytatása - Műszaki egy...
    máj. 04.
  • As a Customer Support Technician – Level 1 Agent – you will be the first contact of the customers – and you will have to  handle incoming phone calls, emails & end-user requests of the products Give accurate information to customers, who turn to you for technical or general help...
    máj. 05.
  • - Általános adminisztatív feladatok - Digitalizáció -Nyomtatás
    máj. 03.
  • Irodai adminisztrátor - Diákmunka

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    Budapest III.
    - számlák ellenőrzése a főkönyv és egyéb excel táblázatok alapján - a mögöttes dokumentációt átnézése
    máj. 02.
  • Adminisztratív feladatok - Diákmunka

    Mosonszolnok
    - adminisztrációs feladatok ellátása - kimutatások készítése - munkaügyön dolgozó kollégák munkájának támogatása
    ápr. 23.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim