Állások, munkák nem kell nyelvtudás nyelvtudással, 3-5 év tapasztalattal

5 db találat
Szűrés
  • Hegesztő Karriertipp!

    4032 Debrecen, Füredi út 98.
    Hegesztést előkészítő, valamint hegesztési feladatok elvégzése (lánghegesztés, AVI hegesztés).
    máj. 09.
  • Minősített CO hegesztő Karriertipp!

    3200 Gyöngyös, Esze Tamás utca 23.
    Feladatok leírása: Szénacél gépszerkezet hegesztése; Sarok és tompa varratok hegesztése különféle pozíciókban; lemez vastagság 5 – 40 mm;
    máj. 07.
  • Hegesztési és lakatos munkák elvégzése elvárt minőségben; Fémből és egyéb anyagokból készült szerkezeti elemek összeépítése.
    máj. 05.
  • Önálló munkavégzésre képes, AWI és CO hegesztési gyakorlattal rendelkező lakatos szakembert keresünk. Rajz alapján végzendő egyedi hegesztési és gépszerelési munkák a TMK tevékenységéhez kapcsolódva. Kreativitást igénylő, változatos munka.
    ápr. 10.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim