Állások, munkák szakiskola / szakmunkás képzői végzettséggel, 1-3 év tapasztalattal

12 db találat
Szűrés
  • Elektromos karbantartó Karriertipp!

    4002 Debrecen, Bánki Donát utca 2.
    Az új gépek telepítésének támogatása Gyártósori gépek, berendezések és eszközök rendszeres műszaki ellenőrzése, hibák feltárása, elhárítása, javítása, cseréje A gépek gördülékeny működésének biztosítása Tervezett és ad-hoc karbantartások elvégzése Műszaki hibák gyors és hatékony...
    ma 14:13
  • Közvetlen értékesítés
    tegnap 13:14
  • Raktáros Karriertipp!

    4030 Debrecen
    Beérkező áruk átvétele, megrendelt áru komissiózása, árufeltöltés.
    ma 10:45
  • Tejhasznú tehenészeti telepünkre keresünk megbízható, szorgalmas, jószágszerető, gyakorlattal rendelkező keverős, rakodógép kezelő munkatársat.
    tegnap 12:15
  • FPI-os vizsgálatok elvégzése a vonatkozó szabályok, előírások betartása mellett az FPI vizsgálati környezet rendben tartása (szoba, eszközök,stb.) A termékek és alkatrészek végellenőrzése a gyártási- és műveleti utasításoknak megfelelően A gyártáshoz kapcsolódó minőségügyi adatok...
    ápr. 24.
  • Egyetemes esztergályos

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    4030 Debrecen, Híd utca 4.
    Feladatok: Egyedi és kisszériás gépgyártás alkatrészeinek megmunkálása, műszaki dokumentáció alapján. Hagyományos esztergályos gép kezelése (leszúrás, fúrás, menetkészítés, illesztések, besimítások elkészítése).
    ápr. 24.
  • Autószerelő Karriertipp!

    4002 Debrecen, Külső Böszörményi út
    Gépjárművek mechanikus javítása, karbantartása: olajcsere, fékjavítás, futómű javítás Gépjárművek műszaki vizsgára való felkészítése, gumiszerelés Időszakos szervizek Diagnosztizálás Elvégzett munkák adminisztrációja, munkalap vezetése Munkaterület és eszközök rendben tartása...
    ápr. 24.
  • Targoncavezető

    4060 Balmazújváros, Telekföld
    anyagmozgatás a raktárban vagy üzemi területen, áruk ki- és betárolása, kamionok rakodása; göngyölegek mozgatása, átpakolása; nyersanyag adagolása a termelésre.
    ápr. 23.

    4031 Debrecen, Határ út 1.
    Áruátvétel, árukiadás Fuvarokmányok kezelése Árumozgások adminisztrációja SAP rendszerben Leltározás Csomagolás, komissiózás Veszélyes áru kezelés Kapcsolattartás a társosztályokkal Munkarend: 2 műszak (hétfő-péntek)
    ápr. 22.
  • Mobil szerviztechnikus

    Rugalmas - Bács-Kiskun megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Fejér megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Pest megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Veszprém megye
    A Jungheinrich Hungária Kft. ügyfeleinél üzemelő elektromos- és belső égésű motoros targoncák javítása és karbantartása.
    ápr. 22.
  • Debreceni munkavégzési helyre keresünk víz- és csőhálózat szerelő, karbantartó munkatársat teljes munkaidőben, napi 8 órában. Munkavégzés helye: Debrecen, Füredi út, Kossuth Laktanya
    ápr. 17.
  • Szakács

    4200 Hajdúszoboszló
    Szállodai büféreggeli és büfévacsora előkészítése, szervírozása, napi a' la carte forgalom lebonyolítása, napi higiéniai előírások betartása, áru szakosított rendszerezése.
    ápr. 12.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim