Állások, munkák és állásajánlatok

31 db találat
  • Kertészeti értékesítési munkatárs

    Debrecen
    - vevők kiszolgálása magas szakmai színvonalon- kertészeti feladatok önálló elvégzése (növények gondozása, esetleg átültetése)- megrendelés leadása- növényasztalok rendben tartása, áru feltöltés- pénztárgép kezelése- számlák, szállítólevelek.
  • Sales manager

    Országosan bárhonnan végezhető
    Kiválasztod a partnereket, akiknek bemutatnád az GreenLine Clean nyújtotta előnyöket, lehetőségeket Új parterek felkeresése a lehető leghatékonyabban működő csatornák egyikén (telefon, email, személyes talá.
  • Kereskedelmi ügyintéző

    Debrecen
    Kapcsolattartás a külföldi beszállítókkal, partnerekkel Árajánlatok készítése, kapcsolattartás a belföldi partnerekkel, vevőkkel Az értékesítési folyamat teljes bonyolítása
  • Projekt menedzser - Villamosmérnök

    Rugalmas munkavégzési hely
    Nagy ipari beruházások vezetése, lebonyolítása, illetve villamos oldali projekt támogatása több folyamatban levő projekt esetében. Kapcsolattartás a megrendelőkkel, tervezőkkel, kivitelezőkkel. Mérnöki tanácsadás és műszaki due diligence jelentések készítése finan.
  • Építés-, művezető

    Kivitelezési folyamat ellenőrzése, irányítása, termelésirányítás Költségtervek készítése, illetve ellenőrzése Műszaki és pénzügyi tartalom meghatározása Szerződéses műszaki tartalom meghatározása Munka-, tűz-.
  • Csőszerelő

    főként nyomó-pvc rendszerek kiépítése gépészeti szerelés Villanyszerelési tapasztalatot előnyként értékeljük.Kezdés: azonnalMunkavégzés helye: országosan, Dunaharaszti központtal
  • Épületgépész mérnök

    árajánlatok készítése rendelések nyomon követése kivitelezések támogatása, nyomon követése tervezés Auto-CAD-ben egyeztetés generál kivitelezőkkel medencék műszaki és gépészeti tervezése
  • Elektroműszerész / Szerviztechnikus

    Debrecen, 4030 Gázvezeték utca 10.
    háztartási gépek javítása, beüzemelése helyszínen és a cég telephelyén készülékek állapotának felmérése, hibakeresés a javításokhoz szükséges alkatrészek beazonosítása, a megrendelés indítása munkalapok pontos vezetése, határidőre történő leadása.
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    200 000 - 250 000 Forint
  • Eladó/Értékesítő Karriertipp!

    4024 Debrecen, Csapó utca 4.
    Apple termékek értékesítése! Részleteket személyesen.
    220 000 Forint
  • Asztalos, Lapszabász-Élzáró gépkezelő

    4030 Debrecen
    Asztalos és faipari munkák precíz kivitelezése, a szakmai elvárások és a megrendelői igények alapján, Az elkészült termékek ellenőrzése, esetleges hibák javítása. A munkakörhöz tartozó környezet tisztán tartása, gépek karban tartása
  • Webáruház asszisztens / értékesítő

    ügyfélfogadás, tájékoztatás (a vásárlók részére pontos, magasszintű információk nyújtása a termékekről) értékesítési folyamat ügyvitelének bonyolítása (számlázás, árajánlat kezelése, megrendelések rögzítése, fuvarlevél készítése) bejövő hívások kezelése (t.
  • Értékesítő

    Otthonról végezhető
    Meglévő termékek telefonon, email-en és személyesen keresztüli értékesítése patikákban és gyógynövényboltokban Cégünk által forgalmazott termékek telefonon, email-en és személyesen keresztüli népszerűsítése magán praxisban vagy orvosok, természetgyógyászok, herbár.
  • Ingatlanértékesítő

    részvétel a DÍJMENTES online szakmai képzésünkön VING backoffice rendszer használata a belső karrier program követése ügyfélkapcsolatok kiépítése
    500 000 Forint
  • Irodai asszisztens

    Debrecen
    adminisztratív közreműködés, ajánlatok, szerződések előkészítésénél ügyvezető, projektmenedzser napi adminisztratív munkájának segítése kapcsolattartás partnerekkel ,ügyfelekkel szervezési feladatok ellátása
  • Építésvezető/művezető

    cég saját kivitelezési munkáinak koordinálása, vezetése projektek műszaki lebonyolítása projektek műszaki dokumentálása, nyomon követési ütemtervek készítése, azok betartása szakkivitelezési munkák (építész, elektromos, gépész) összehangolá.
  • Ügyviteli asszisztens

    4034 Debrecen, Hármashegy utca 11.
    Szervizvezető és irodavezető napi munkájának segítése, szerviztevékenységek koordinálása, készletkezelési feladatok, kimutatások, statisztikák készítése, piackutatás, kapcsolattartás ügyfelekkel, beszállítókkal, adminisztra.

    Főbb feladatok, munkák: Cégünk meglévő ügyfeleivel való kapcsolattartás, kapcsolatok fejlesztése, új igények feltárása Új üzleti kapcsolatok kiépítése (üzletszerzés és értékesítés céljából) Beérkező ajánlatkérések pontosítása, ajánla.

    Balatonboglár, Balatonfüred, Békéscsaba, Budapest, Celldömölk, Csorna, Debrecen, Eger, Győr, Jászberény, Komárom, Miskolc, Mosonmagyaróvár, Nagykanizsa, Pápa, Sárvár, Siófok, Sopron, Szeged, Székesfehérvár, Szolnok, Szombathely, Tatabánya, Zalaegerszeg
    Eladó (új és használt) ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása Vételi ajánlatok és ügyletek sikeres zárása, menedzselése Értékesítési folyamatok pontos és időbeni adminisztrálása .