Állások, munkák nem kell nyelvtudás nyelvtudással, 3-5 év tapasztalattal

6 db találat
Szűrés
  • Sorvezető

    5126 Jászfényszaru, Hrsz 2535/19
    Gyártósori dolgozók közvetlen vezetése és koordinálása Termelési folyamatok kontrollálása Távollétek, hiányzások nyilvántartásának vezetése Napi munkavégzés során felmerülő problémák kezelése Betanításban, oktatásban való aktív részvétel Munkavédelmi, illetve egyéb szabályok beta...
    ma 08:57
  • Az óránkénti mennyiségi normák teljesítése  A termékekkel szemben állított technológiai és minőségi követelményeknek való megfelelés biztosítása és az előírt dokumentációs feladatok elvégzése Termékek vizuális ellenőrzése és / vagy összeszerelése  Munkakörnyezet rendben tartása...
    tegnap 15:05
  • a termelési terv teljesítése az erőforrások optimális és hatékony felhasználásával a gyártási tevékenység megszervezése és nyomon követése a termelékenység és a minőség biztosítása, folyamatos javítása műszakok utasítás szerinti átadása, átvétele, a termelés indítása, leállítása...
    ápr. 27.
  • alumínium vasúti kocsik gyártásához szükséges alapanyagok tisztítása és előkészítése a hegesztőüzem számára
    ápr. 26.
  • Feladatai: Az üzemvezető által adott feladatok elvégzése. Nyilvántartások, dokumentációk kezelése, a munkakörhöz tartozó további feladatok kivitelezése.
    ápr. 26.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim