Gépjárművezető, sofőr, futár állások, munkák Hajdú-Bihar megyében

4 db találat
Szűrés
  • Kiszállító

    4031 Debrecen, Köntösgát sor 1-3.
    Munkakör leírása: Ki kell szállítani az autóalkatrészeket a partnereinknek Debrecenben és vonzáskörzetében. Munkaidő: Hétfőtől- péntekig, 7:30-16:30-ig
    máj. 28.
  • Alkatrész kiszállító (Debrecenben) Karriertipp!

    4031 Debrecen, Szoboszlói út 9.
    - Autóalkatrészek kiszállítása - Akciós termékek menedzselése - Piaci igények felkutatása, adatgyűjtés - Ügyfélorientált munkavégzés - Pénzkezelési műveletek végrehajtása
    máj. 27.
  • Sofőr - áruterítő

    Rugalmas - Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
    Feladatok: - sertés hús és húskészítmények áruterítése turajárat szerint - áruk átvétele raktárból és átvetetése a partnerekkel - a felrakott áruk napi leterítése, szállítólevelekkel készpénzzel történő elszámolás - a gépjármű tisztántartása
    máj. 27.
  • Tehergépjárművezető Karriertipp!

    4100 Berettyóújfalu
    Elsősorban Berettyóújfalu és környéki lakosú, fuvarozásban szerzett tapasztalattal rendelkező kamion sofőrt keresek csomagszállító (GLS) cég belföldi éjszakai járatára.
    máj. 27.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim